Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány. Nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány. Nem tudom mi legy? Többi lent.

Figyelt kérdés

Úgy 2hete ismertem meg és az utóbbi időben nagyon sokat beszélgettünk és sikerült elég jól meg nyílnunk egymás felé sikerült ugy igazán meg ismernem és el kezdtem vonzodni hozzá.De nem tudom hogyan tovább?

17/f



2018. szept. 13. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd kibontakozni a dolgot amennyjre csak lehet es menj biztosra
2018. szept. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Menni fog az :P
2018. szept. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Még várok válaszokat.
2018. szept. 14. 18:28
 4/7 A kérdező kommentje:
De néha olyan közömbös felém és nem tudom hol iylen hol olyan
2018. szept. 14. 18:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Jól értem, még nem találkoztatok?

Szerintem mindenesetre hívd el valahová. Ha van közös hobbitok, akkor elhívhatod azzal kapcsolatban, esetleg valami iskolai rendezvény is szóba jöhet.

Amúgy ha gondolod, privátba írhatsz részleteket, hogy hogy érted hogy közömbös, vagy küldhetsz screent. (Vajdasági vagyok, garantáltan nem ismerjük egymást ha ez megnyugtat :D)

19/L

2018. szept. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm írtam privátot
2018. szept. 15. 15:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez jó ötlet amit előző válaszoló rt, nekem is rhatsz privátot.(unatkozom)
2018. szept. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!