Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom eldonteni hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldonteni hogy barátom vagy több?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel hát nagyon jobba vagyok minden nap beszélünk illetve ölelgetjük egymást suliba vagy egymás combját fogjuk illetve meg szoktam mindig hívni valamire?

2018. szept. 16. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az egyenes út a legjobb, kérdezd meg tőle, beszéljetek. Szerintem ez többet is jelent, de ki tudja a csaj mit gondol
2018. szept. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg a legjobb ha egyszerűen megkérdezed, én már pár nap után rátértem a lánynál hogy mit gondol, mit akar,nem fogok friendzoneban lenni ennyi. Egyenes út volt a szexig.
2018. szept. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!