Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem a barátom akkor ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátom akkor ha féltékeny vagyok arra akire csak ránéz, imádok vele lenni, hiányzik ha nincs velem?

Figyelt kérdés

2018. aug. 26. 09:32
 1/8 A kérdező kommentje:
És persze még a széltől is óvom,nagyon féltem.
2018. aug. 26. 09:38
 2/8 anonim válasza:
100%

Nem szereted, hanem függsz tőle.

Később ha nem rak ki, akkor ki fog használni, lefog alázni.

Változtass, és legyen magánéleted neked is.

2018. aug. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

van nekem maganeletem

nagyon sokat kuzdott ertem,tudom hogy nem hasznalna ki es en sem ot

2018. aug. 26. 10:00
 4/8 A kérdező kommentje:
nem alazna meg tudom,ha igy lenne akkor mar reg szakitottam volna vele
2018. aug. 26. 10:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából ez a lényeg, de csak tudod hogy szereted e mások véleménye nélkül is 😀
2018. aug. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ha néha nem érzem hogy hiányhik attól változik valami?vagy jo ha elvagyok magamban is?es miert tartjuk egymast ismeretlennek?
2018. aug. 27. 23:46
 7/8 anonim válasza:

A féltékenység alapja az az hogy nem tudod elfogadni és szeretni magadat. Mivel te ezzel így vagy, azt sem tudod elfogadni, hogy a barátod (és mások is) téged mindennél jobban szeret és téged akar, mivel te ismered magadat és tudsz minden rossz tulajdonságodról és titkodról és úgy vagy vele hogy téged nem lehet szeretni. Így bizalmatlan vagy a barátoddal és rettegsz attól, hogy elveszíted.És ha már megnéz egy csajt azt érzed, hogy az a csaj biztos jobb mint én azért nézte meg magának, és akar is tőle valamit. Ez az egész egy agyszülemény. Ha tovább akarod csinálni ezt a kapcsolatot ezt engedd el, mert állandóan ezen kattog majd az agyad, kitalálsz valótlan dolgokat amiket valóság foszlányokra alapozol, és egyre távolabb kerülsz a barátodtól bizalmilag az agyszüleményeid miatt. Másrészt mivel a bizalmatlanság bizalmatlanságot szül ezért a barátodban is felmerül majd ez a dolog.

Másrészt agyon szép dolog ez a mindentől óvod és félted dolog de inkább csak szépen hangzik, valójában nem az mert ez is csak a féltékenység és a lelki zsarolás alapja, mert nagyon félted és elvárod tőle és mindig tudni akarod hogy éppen merre jár és hol van és kivel és ha baja esne legalább azt tudd hol keresd stb

Nem az anyja vagy. Van töke annak a srácnak nem kell óvogatni. Talpraesett fickó.

Másrészt teljessé kell tenned a személyiségedet. Megtanulni bízni magadban, szeretni magadat, elfogadnod magadat úgy ahogy vagy, mert csak így leszel teljes személyiség. Ha ezt nem teszed minden kapcsolatodban megjelennek majd ezek a dolgok.

Ahogy a Biblia írja:"Ketten legyenek egy!" Tehát nem két fél hanem 2 egész alkosson egy magasabb szintű egészet vagy inkább egységet a kapcsolatban.

Vigyáznod kell ara, hogy megmaradjanak a személyes terek mert meg fogod fojtani a barátodat a "szereteteddel". Szánjatok időt magatokra. Nem kell mindig egymás nyakán lenni. Kell idő magatokra is, hogy feltöltődve többet tudjatok adni egymásnak!

Ajánlom figyelmedbe Gary Chapman az 5 szeretetnyel Egymásra hangolva című könyvét

Az a lényeg, hogy megtanuld úgy szeretni a barátodat ahogy az neki a legjobb és ne magadat próbáld meg kielégíteni és rajta keresztül szeretni.

Remélem nem voltam durva és bántó, de ha az lettem volna, kérlek ne haragudj!

25 éves ffi

2018. aug. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem voltál durva/bántó,köszönöm válaszod.Jó ideje nem voltam féltékeny,mert tudom hogy szeret. Bizonyitotta tettekkel.Megnyugodtam,szeretem💕
2018. aug. 28. 02:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!