Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet még esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mátéé98 kérdése:

Szerintetek lehet még esélyem?

Figyelt kérdés
Baránőm 3 év utan szakitott velem,elso evben egyszer megcsalt es hazudott nekem letagadta,majd kiderult mert megtudtam mastol es utana nagyon csunyan beszeltem vele,de egyutt maradtunk es mostanra mar nem beszelek vele csunyan am aztmondta kioltem belole ezt az egeszet szeret,de mar nem boldog ez miatt... szerintetek lehet meg eselyem? Nagyon szeretem es 2 napja csak sirok fiu letemre es en ezt nembirom,szerelmes vagyok belé de o beszelni sem akar,vissza akarom szerezni,mielott mas szerzi meg.

2018. szept. 17. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Nem nő az ilyen. Megcsal aztán kidob mert kiakadsz?? Mit kellett volna tenned,megdicsérni?!
2018. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezt a riiiii..bizlit
2018. szept. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!