Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszeretettem egy lányba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszeretettem egy lányba aki teljesen más mint én? Lehet esélyem vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam,17 évesek vagyunk mind a ketten.

Ő új az osztályban.Amikor először megpillantottam akkor valami furát éreztem.Kellemesen furát.Előtte még nem nagyon éreztem ilyet.Pedig nem az ideálom külsőre.Szép lány visszafogott módon,de eddig nem ilyen csajok jöttek be.

Próbáltam vele beszélgetni ,lassacskán megismerni.

Kiderült,hogy teljesen másként gondolkodik,más a személyisége mint az enyém.Homlokegyenest más.

Mintha tűz és víz lennénk.talán ez is vonzó benne.De egyben ijesztő is.Sokkal okosabb mint én,és ettől néha kisebbrendűségi érzésem van mellette.Ez eléggé zavar. Nem jár bulizni csak a barátaival akik eléggé stréberek.És még sorolhatnám a különbségeket.

Néha úgy érzem lenéz.Amikor kérdeztem eljön e velem egy buliba akkor nemet mondott ez is rosszul érintett.Tudom,nem jár bulizni de úgy gondoltam ha ő is kedvel kivételt tehetne a kedvemért.Haverjaim mondták felejtsem el.Én próbáltam de sajna nem tudom főleg,hogy annyit látom. Amúgy sokszor meg azt látom mintha én is bejönnék neki.össze vagyok zavarodva.Tudom,hogy rá kéne kérdeznem egyenesen,de ha nemet mondana azt nehezen viselném.


2018. szept. 14. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne hagyd! Ha már kinézted magadnak akkor igenis ne hagyd veszni. Szerintem ne bulizni hívd el ha nem bulizós fajta ugyebár. Hívd el kávézni vagy valami ilyesmi kis visazafogodtabb programra... arra szerintem nagyobb eséllyel mondana igent.

És nem kell rögtön szerelmet vallanod, hogy kiderüljön hogy bejössz e neki. Egyszerűen csak hívd el egy olyan programra amiről tudod hogy neki tetszene.

Finoman próbalkozz csak és ha szimpi vagy neki akkor magától úgy is kialakul majd a párkapcsolat esetleg.


18/L

2018. szept. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem se hagyd :) A buli lehet tényleg nem a legmegfelelőbb egy első randihoz, valami csendesebb, kellemesebb környezettel kezdj, ahol tudtok egymással rendesen beszélgetni és egy jó időt közösen eltölteni. Nem kell feltétlen egy helyben ülni, rengeteg lehetőséged van. A randi után eldönthetitek hogyan tovább. Ha más környezetben sem tölt el szívesen veled egy kis időt és nem értékeli a próbálkozásaidat és közeledésedet, akkor viszont valóban próbáld hanyagolni, mert úgy nem éri meg, ha csak te töröd magad a semmiért. Szurkolok, hogy minden jól menjen! Hajrá!
2018. szept. 15. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszokat,megfogadom a tanácsaitokat. :) Aztán lesz ami lesz.
2018. szept. 15. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!