Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek arról, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha a lány hívja el a fiút?

Figyelt kérdés

Bejövövök egy srácnak(aki természetesen nekem is bejön), de viszont nagyon introvertált, és már hónapok óta beszélünk, és nincs semmi előrelépés.


Utalgat rá hogy félénk és bejövök neki, csak azért már én is kezdek elbizonytalanodni.


És szerintetek nekem kéne lépnem?

Mert én úgy érzem hogy ez az ő "dolga" lenne, hogy elhívjon és ha én hívnám el akkor úgy érezném hogy így nőiességem, az érzés hogy engem valaki akar, meg akar hódítani az elveszik.


Szóval most tanácstalan vagyok, mert beragadtunk ebbe a helyzetbe, hogy csak beszélünk, de nem történik semmi


És szerintetek nekem kéne úgy lépnem vagy ha tényleg bejövök neki akkor valamikor ő fog?


És esetleg mit tudnátol tanácsolni?



2018. szept. 17. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ismerek olyan lányt aki lépet egy félénkebb srác miatt azóta is boldogan élnek.!( ha azt hiszed én vagyok nem a barátnőkről van szó)

Szóval szerintem csak bátran nem feltétlenül mindig a fiú kezdeményez.További sok sikert!:)

2018. szept. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Bejöttél az ajtaján?? És mond mit tetszik még rajta azon kívül, hogy jó az arc berendezése??
2018. szept. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Isten óvjon bennünket az olyan nőktől akiknek a nőiessége abból áll hogy várják a herceget, aki bár ott állhat előttük, meg nem szólítanák...
2018. szept. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lépj te. Semmi baj nem lesz belőle, s lehet hogy egy életreszoló szerelem lesz belőle. (Introvertált 18/f)
2018. szept. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Tedd félre az egódat és hívd el te.
2018. szept. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tedd félre ezt a hódítás dolgot, meg a büszkeséged. Ha szereted szívből, akkor ennyit megér, hogy kezdeményezel. Egy félénk srác nem fog lépni, mert fél az elutasítástól.
2018. szept. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el legalább azt gondolja "na ez egy vagány csaj" másfél éve én hívtam el nőként mostani páromat egy kávéra.
2018. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

Egyenjogúság van!

Ti küzdöttetek érte - most aztán használd ki az előnyeit!

2018. szept. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Miután ő maga még nem találta meg a tökeit, neked kell megkeresni, ha akarsz tőle valamit.
2018. szept. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!