Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez azt jelenti, hogy tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy tetszem neki, vagy csak túlkombinálnálom?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy fiú az osztályban, akivel padtársak lettünk. Eleinte nem is foglalkoztunk egymással, de mostanában azt veszem észre, hogy ha tollat vagy ceruzát kér tőlem, akkor mindig valamilyen módon megérinti a kezemet, meg hogyha beszélgetünk gyakram lesüti a szemét, meg hebegni-habogni kezd. Egyszer pedig mikor személyit csináltatni voltam egyből rámírt messengeren, hogy miért nem mentem suliba, nincs-e valami baj.

Szerintetek tetszhetek neki, vagy csak én látom bele ezekbe?



2018. szept. 19. 13:34
 1/6 A kérdező kommentje:
*gyakran
2018. szept. 19. 13:35
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
tetszel neki,de mindig hebeg habog? vagy csak egyszer csinálta ezt?
2018. szept. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem tetszel neki, és ha neked is szimpatikus az ő személye, majd kialakul a helyzet. Egyelőre tanulj, de ne zárkózz magadba.
2018. szept. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#2 Általában ha velem beszél. Mintha keresné a megfelelő szavakat, és mitha zavarban lenne egy kicsit
2018. szept. 19. 17:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki!! Te is legyél vele nagyon cuki, írj neki,aztán ha kezd alakulgatni a dolog, akár mondhatod is neki,hogy találkozzatok sulin kívűl.. vagy "segítsen a háziba".. :)

Hány évesek vagytok?

2018. szept. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk mindketten
2018. szept. 23. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!