Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közeledjek felé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Van egy srác akire még múlt tanévben felfigyeltem. Őszintén nagyon megtetszett mindössze egyetlen pillanat alatt, de valójában nem sokat tudok róla. Ezen szeretnék változtatni, csak nem tudom, hogy hogyan. Kis kutatómunkával megtudtam a nevét, valamint kiderült, hogy egy órára jár pár osztálytársammal, de még senkinek se szóltam róla. Szeretnék többet megtudni róla, hogy megtudjam érdemes-e e vele foglalkoznom, vagy felejtsem el. Hogyan tudnék vele valamilyen módon beszélőviszonyba kerülni? Hogyan ismerhetném neg jobban? Valami tipp?

2018. szept. 21. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Derítsd ki hányadikas, és a sulidban keresd meg az osztályát, és néha (nem minden szünetben) sétálj el, ha kint van a folyóson kezd el valahogy beszélgetni, csak van közös témája. Vagy azokkal az osztálytársaiddal, akikkel eggyüt jár órára, és ha megbízol valamelyikükben, mondd el neki, tudd meg rajta keresztül infókat a srácról. Vagy jelöld be fb-n, kezd el beszélni vele, hogy láttad egy suliba jártok stb...
2018. szept. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kisslauraaa válasza:
Igazából az első, és a legfontosabb lépés a köszönőviszony. Azután már akár egy beszélgetést is lehet vele kezdeményezni. Akár a legjobb barátodnak is mesélhetsz erről, hátha tud valamiben segíteni.
2018. okt. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!