Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meghívott egy eseményre,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívott egy eseményre, jelent ez bármit is?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki tetszik, de úgy vettem észre nem igazán kedvel, a romantikus vonzódást pedig ki is zárhatjuk. Én sem vagyok szerelmes belé, de nagyon szimpatikus. Olyan tipikus kis mini-zseni akinek nem kottyan meg az egyedüllét, de vannak barátai is, és lowkey imádok mindent amit csinál. 1-2 szót beszélgettünk az évek során (1 éve vagyunk osztálytársak) és most meghívott egy eseményre, ilyen gameres cuccra facebookon. (Beszéltünk még valamikor róla hogy néha játszom meg ilyesmi)


Csak annyi a kérdésem hogy van olyan gomb vagy funkció ami mindem ismerősödnek küld ilyen meghívót, vagy neked kell kiválasztani hogy kinek küldje?

( mert eddig azt hittem utál és féltem közeledni hozzá PEDIG annyira jó lenne ha akár csak barátok lennénk.. megőrülök a srác személyiségéért komolyan)



2018. szept. 23. 01:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen kis gamer p.csöket kerülni kell.Mert arra kellesz neki, hogy kiszolgáld kajával meg stb amíg ő játszik.Az ilyenek tipikus mama kedvencék.De ha ez kell hajrá.
2018. szept. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nemár ő nem ilyen. Ő NAGGGYON cuki. Nagyon nagyon Nagyon,és nincs elhízva sem semennyire ,SŐT kockás a hasa .-.
2018. szept. 23. 12:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek küld. Engem is tök random emberek hívnak meg eseményekre.
2018. szept. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tényleg? Akkor is ha nem társasági ember és semmi haszna nincs abból hogy mindenkinek küldjön,ráadásul amikor beszéltünk 90%-ban erről volt szó?
2018. szept. 24. 16:51
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez fura. Én akárhányszor meghívok embereket eseményekre, nekem kell kiválasztanom, hogy kiket szeretnék meghívni. Szóval lehet szándékosan választotta a te nevedet ő is.

Bár ha szimpatikus ennyire, én a helyedben simán rákérdeznék, hogy akkor megyünk e erre az eseményre stb stb. És kipuhatolnám a dolgokat.

2018. okt. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!