Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Úgy viselkedik mintha tetszené...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy viselkedik mintha tetszenék neki de azt mondta van barátnője mások meg azt hogy ne higgyem el neki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sokat beszélgetünk élőbe és interneten keresztül is.Fagyiztunk is ketten és meg akart hívni.Többször szóba került a barátnője és a háttérképe is egy lány,de mégis elhívott kajálni és ketten is mondták hogy tuti nincs neki csak féltékennyé akar tenni.Nem tudom hogy most mi van én elhiszem hogy van barátnője csak akkor nem értem miért hív el kajálni és fagyizni is.Kérlek válaszolatok!!

2015. szept. 11. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:

A férfiak gondolkodásmódja kicsit más, mint a tied. Javaslom nézd meg a halál ötven órája c. filmet, melyben a Telly Savalas (azaz Kojak, de ez neked már sokat nem mond) által megszemélyesített amerikai őrmester éppen húzná elfelé a belét a német támadás elől, mikor a francia lány, akivel együtt seftelnek a feketepiacon (ez akkor még illegális piacot, nem az illegális bevándorlók piacát jelentette) váratlanul szerelmet vall neki. Guffy őrmesternek csak ez hiányzik, a fejét fogja a "na ezt hova tegyem"től, majd megnézi a lányt az ágygombban tükröződve, végigmunstrálja, nahát, végül is tök csinos, és vállat von: hát jó. Oszt' ennyi.

A férfiak 90%-ától nagyjából ennyi érzelemre számíthatsz, a többi érzelmesebb, de vagy emós, vagy b..zi.

Fábry Sándor ugyanezt úgy fogalmazta meg: a hatvanas évek reklámszövegét idézve, "nekem teljesen mindegy melyik kocsit nyerem".

Szóval, ne bonyolítsuk tovább: ha egy normális pasasnak lehetősége van megdugni egy csajt, akkor meg is fogja.

Most még a beetetésnél tart, aztán majd a kedvezőnek ítélt lélektani pillanatban elszomorkodja neked, hogy szakított barátnőjével, és utal rá, hogy vigasztald meg.

Légy jó , és tedd meg, ha már ennyi energiát belédheccelt.

Ne vállogass, mert mind ilyen. De nekem például nagy a farkam is, szemben a többi nyúllal.

2015. szept. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Okés majd megnézem és köszönöm a válaszod! ééés.. igazából jó lenne hogy ha tényleg csak úgy mondta hogy van barátnője:D
2015. szept. 11. 23:00
 3/3 A kérdező kommentje:
mondta volna*
2015. szept. 11. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!