Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan deríthetném ki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetném ki, hogy csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel már több hónapja beszélgetek és nyáron elmondtam, hogy tetszik nekem, de ő azt mondta hogy egyelőre nem nagyon ismer és hogy csak barátként tekint rám egyelőre meg még nem találkoztunk.

Azóta sem találkoztunk, de én még mindig érzek iránta valamit.

Szerintetek hogyan deríthetném ki?

Nem akarom mégegyszer elmondani neki, mert beégnék..


2018. szept. 25. 19:39
 1/4 anonim válasza:
Nem inkább csak kötődsz hozzá? Ha tetszel neki annak vannak nyilvánvaló jelei, keres, érdeklődik felőled és a dolgaid iránt, támogat, bókol..
2018. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, már beégtél. :D "Azóta sem találkoztunk" - itt a bizonyíték.


xD

2018. szept. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mindig ő keres engem igazából, meg támogat és együttérző, viszont más lányokkal nem tudom hogyan viselkedik.

Nem szokott lányokról mesélni...

Hát 2-es lehet, hogy igazad van, de akkor miért ilyen érdeklődő velem szemben?

Nem bókol, de ha valamit mondok neki hogy szeretném elérni az x y dolgot akkor aztmondja hogy reméli sikerülni fog.

2018. szept. 25. 19:53
 4/4 anonim ***** válasza:
én nem akarlak elkeseríteni, de az, hogy “remélem, sikerül elérned xy dolgot”, egy teljesen baráti gesztus.
2018. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!