Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha az akit szeretek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha az akit szeretek mást szeret?

Figyelt kérdés
Már viszonylag régóta tetszik egy srác akinél eddig azt hittem hogy van esélyem de aztán kiderült hogy más tetszik neki és nagyon magam alatt voltam... Viszont mostmár az a csaj nem tetszik neki de folyton látom beszélgetni egy másik lány osztálytársunkkal és nekem meg szarik a fejemre....próbáltam tovább lépni de az osztálytársam tehát mindennap vele egy légtérben vagyok , mindennap találkozunk és ez így nem megy. Szerintetek mit tegyek?

2018. szept. 27. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, igazából így hogy nem foglkozik veled, miért nem próbálsz nyitni felé? Vagy akár csak a szemkontaktust fel venni.. Vagy ráirni hogy mi volt a lecke mert nem írtad fel. Vagy elkerni a számológépét kölcsön és másnap adod vissza. Próbálj ilyen apró jeleket "küldeni" ha úgy sem akar akkor sajnos nem tudsz mit csinálni :(
2018. szept. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm.🙂 Ez a számológépes és leckés még jól jöhet.
2018. okt. 1. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!