Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, szeretek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, szeretek egy srácot, aki egy olyasvalakit szeret akivel alig tudjuk elviselni egymást?

Figyelt kérdés

Már évek óta abba a lányba szerelmes. Ez a lány festi a haját, műkörme van, sminkeli magát és elég nagy darabb lett az utóbbi időben. Ráadásul neki minden héten új pasija van. És nem. Ezzel egyáltalán nem túloztam.

Nem tudom, mért szereti azt a "mű" lányt, mért tesz mindig kivételt vele. Senki nem érti miért szerelmes belé rengeteg fiú. Nem tudom mi tévő legyek. Elfelejteni sajnos nem igazán tudom, mivel napi szinten látom. :(


2018. febr. 4. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok ilyen van, en se ertem az ilyeneket, mert legtöbbször itt azt mondjak, hogy a könnyű áru sok mindenkinek kell, ami igaz, de hogy szerelmesnek lenni bele... Szerintem ez két külön dolog. Tudom, hogy sok idő, mire elfelejted, de mivel nekem is sikerült egy ilyet kiheverni, neked is fog ;)
2018. febr. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Csak azt nem értem, miért nem tetszik neki természetesebb lány, mint pl én. 😀
2018. febr. 4. 10:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell elfelejtened a srácot. Igazából ezeknek a sminkelt rüfkéknek pont azért van minden héten új csávójuk, mert minden fiú dugni akar velük semmi mást. Olcsó húsnak sok vevője van. Ha elkezdesz a fiúval társalogni akkor biztos meglátja benned azt, ami tetszik neki.
2018. febr. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%

Tudod kérdező, a magas, helyes, kigyúrt srácoknak általában a kisminkelt cicababák jönnek be.

Tudod, mindenki a saját szintjén...

2018. febr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!