Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » SOS, Mit vegyek a barátomnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS, Mit vegyek a barátomnak (20) az 1. évfordulónkra? 18/L

Figyelt kérdés

Októberben lesz az évfordulónk

Szeretném hogy különleges legyen,főzni fogok neki,sütni meg vettem egy szexy fehérneműt,de még is szeretnék valami tárgyi ajándékot is venni neki(kb 5000ft ertekben)

Kerlek segítsetek...

Köszönöm előre a válaszokat



2018. szept. 27. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami olyat ami a hobbijával kapcsolatos
2018. szept. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első kettő szerintem már bőven nyerő egy fiúnak, de ha nagyon akarsz venni valamit próbáld olyat venni ami érdekli is. Pl. ha van hobbija és ahoz kell valami 5000 ft értékben akkor vedd meg azt neki. A fiúk nem nagyon szeretik a kacatokat inkább annak örülnek aminek hasznát veszik vagy amire, ha ránéznek jó gondolatok jutnak az eszükbe.

17F

2018. szept. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a páromnak egy kulcstartót adtam, amibe belegravíroztattam, hogy mindenben együtt. Meg hát még mellé pár dolgot de szerintem ez az ami egyszerű de még is aranyos. Vagy esetleg a közös kép se rossz megoldás. Vagy meztelen képek amik jól vannak megcsinalva. Én is ezt akarom majd de ezt inkább a 2, 3 vagy 4 évesre.
2018. szept. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
Szexi fehérneműt a nénik szoktak felvenni, akiknek lapos a szexuális életük. Ez meg a tini kategória...
2018. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%

az anyám úristeni már....

honnan szopjuk ki minek örülne a barátod??

te jársz vele, te ismered...

21 éves fiú vagyok, én pl egy edző kesztyűnek, fehérjének, kreatinnak örülnék

van aki ezektől csak nézne rád, hogy mi van veled

más jobban örülne egy üveg piának, nyakláncnak stb...

magam részéről, egyszer ha egy csaj fehérjét venne nekem ott helyben megkérném a kezét


de mondom még egyszer, te ismered, te jársz vele, ki tudná hogy mit szeretne ha nem te???

2018. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!