Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Mit adjak a barátomnak az...

Mit adjak a barátomnak az évfordulónkra?

Figyelt kérdés
Sajátkezűleg szeretnék neki valamit készíteni,de nincs ötletem hogy mit...sok mindent ellőttem már,például Valentin napra egyedül varrtam egy párnát piros anyagból,jó puhát és belehímeztem a monogramunkat meg egy szívecskét,valamelyik hónapfordulónkra egy plakátot csináltam,rajta közös képekkel,idézetekkel,születésnapjára kívánságlistát kapott egy levéllel..Sütit nem akarok csinálni mert azt megeszi és kész...olyat szeretnék amit ki tud tenni,ránézni...ötleteket adnátok? Előre is köszi! :)

2016. nov. 10. 20:07
 1/1 anonim válasza:

Pár alapötlet: sál, karkötő, vers, rajz, plüssállat... ezeket ha kicsit tovább gondolod, akkor biztos valami tök jó dolog lesz a végeredmény, mert a kérdésed alapján (amiket írtál, hogy miket csináltál már) tök kreatív vagy!:D

Ja, és nem mellékesen nagyon sok boldogságot Nektek!:)

2016. nov. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!