Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

HA egy lány köszön nekem a suliban, és mosolyog, szemembe néz az jelenti, hogy tetszek neki? 24/F

2018. szept. 28. 18:33  Privát üzenet  

A válaszok

Hát lehet. De lehet, hogy csak azon mosolyog, hogy 24 évesen még mindig az általános isiben vagy.

És nem te köszönsz előre? úgy illenék.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2018. szept. 28. 18:38 Privát üzenet
ssaa nevű felhasználó válasza:

Korodból ítélve egyetemista vagy. A lányról írtak szerint, tetszel neki és várja a közeledésedet. Én így értelmezem. Legközelebb arra törekedj, hogy te köszöntsed őt előbb. A többi jön magától.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2018. szept. 28. 19:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igazábol nem egyetemista,nem általános iskolás vagyok hanem középiskolás szakközépiskolás

# 3/8Időpont 2018. szept. 28. 19:47 Privát üzenet

Már nem azért, de az jó durva. Ha 5 éves képzésre mész akkor is max 20, de tényleg maximum 21 évesnek kell lenned.

A kérdésre a válasz, én sok mindenkire mosolygok, és tartom a szemkontaktust ha találkozok vele és köszönök neki. Szóval nem feltétlen jössz be neki. Lehet csak kedves veled. 19/L

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2018. szept. 28. 20:37 Privát üzenet
Nem lehet, hogy csak elvégzett egy szakmát és belekezdett egy másikba is? Több ilyen embert is ismerek. A kérdésedre pedig, szerintem is várja, hogy közeledj felé, próbálj meg vele beszélgetést kezdeményezni legközelebb.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2018. szept. 28. 20:48 Privát üzenet
ssaa nevű felhasználó válasza:

Kedves válaszolók!

Ne a kérdező korát és az általa látogatott iskolát firtassátok, hanem a kérdésére válaszoljatok!

Kérdezőnek üzenem:

igen, talált rajtad valami érdekeset, amiért rajtad felejtette a szemét. Hogy ez mi volt, lépj vele kapcsolatba, aztán kiderül!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2018. szept. 29. 14:14 Privát üzenet
Én ha egy ismerősnek köszönök akkir mosolygok is automatikusan. 19/F

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 2018. szept. 30. 13:47 Privát üzenet

Ne várd lány tanácsát ilyesmiben! Ők teljesen ellentmondásos tanácsokat adnak. Pl

1. “Ne várd hogy a lány kezdeményezzen, ha látod a jeleket, menj oda”

2. “Ne próbálkozz be ha csak simán barátságos veled. Attól hogy kedves még nem jössz be nekei”

Pedig a két esetben a “jel” egy és ugyanaz, az egyetlen különbség hogy a lánynak bejőssz vagy nem. És ezt csak úgy tudod kideríteni ha közeledsz hozzá/bepróbálkozol.

Férfiak vagyunk, mindig bele kell vágni a visszautasítás rizikóját vállalva.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2018. okt. 3. 07:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Jelent valamit ha egy fiú mindig úgy köszön el hogy puszit dob és azt mondja csók? :D
Hogyan szerezzem meg? Szóval van egy lány a suliban, és nagyon tetszik nekem. Sajnos nem járunk egy osztályba, és idén ő végzős én nem. Nincs Facebook- om és nem is lesz, nincs...
Az rosszat jelent, ha a srác szinte mindig helloval köszön?
Ha egy lány nagyon sokat foglalkozik velem és sokszor köszön, de van pasija, akkor mit jelent? 16/f
Ha egy lány mosolyogva köszön az mit jelent?
Ha egy lány naponta 7-8x köszön nekem folyosón/osztályban az mit jelenthet?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!