Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az hogy nem nézem meg az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy nem nézem meg az üzeneteket tőle szemétség?

Figyelt kérdés
Osztálytársam a fiú, suliban mindig sokat szokott bámulni, ha én beszélgetek vkivel rögtön figyel, hogy miről ha olyan akkor beleszól (pedig senki se kérte) vagy pedig röhög. Szülinapom másnapján meg a padba rejtett egy csokit, meg írt privátba hogy megtaláltam-e... Hetente vagy mikor hogy szintén privátban ír hogy hogy vagyok, kuldje e a hazit, meg tolem kerdezi mi volt, meg 2 lanynak az a keresztneve mint nekem az osztalybol de csak nekem kivant nevnapot is... ezek alapjan arra kovetkeztettem hogy biztos bejovok neki, sot mar masok is kerdeztek hogy miert bamul mindig. Na de en nem akarok semmit, nem is szeretem mint embert se, sokszor mar inkabb irritalo. Na es engem igazabol hidegen is hagy meg az uzeneteirol az ertesites se kell, es elraktam engedelykeresbe. 3 lany tudja az osztalybol akikkel nsgyon joban vagyunk es mindig azt kapom toluk hogy milyen vagyok vele, tenyleg szar alak vagy nem is szar de gonosz vagyok es csunyan viselkedek? Nyilvan elobe ha kerdez valaszolok, beszelunk jehany szot, de csak annyit amennyit nagyon muszaj.
2018. szept. 28. 22:18
1 2
 1/11 KedvesPitypang válasza:
100%
szerintem ez nem túl szép dolog. főleg, hogy osztálytársadról van szó akivel hetente 5x találkozol minimum. szóval szerintem ha nem akarod megvárni, hogy élőben is kínossá váljon az ügy, valahogy jelezd neki, hogy neked ő nem jön be annyira, vagy hogy a személyisége nem tetszik stb, mert ugye élőben nincs olyan gomb, hogy némítás. ;)
2018. szept. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van valami különösebb okod hogy így viselkedsz vele? Nem ismerem a srácot de így elmesélve elég szemét dolognak tűnik, valaki próbál veled kedves lenni te meg viszonzásképp tökre bunkó vagy.
2018. szept. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szar alak de mindenkepp mondd meg neki hogy ti csak max baratok lehettek. De arra figyelj hogy vagy privatba vagy ugy hogy senki ne lassa/hallja
2018. szept. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kérdésedből teljesen az jön le, hogy van egy fiú aki próbál beszélgetést kezdeményezni, felvenni veled a kontaktust, és nem utolsó sorban KEDVES veled.Nyílván nem ismerjük az egész szituációt,körülményeket, csak egy töredékét annak, de abból viszont nekem úgy tűnik hogy ok nélkül vagy rosszindulatú..
2018. szept. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem sem szép dolog, viszont azt se felejtsük el, hogy baromi idegesítő tud lenni, ha valaki nyomul rád, miközben neked nem is jön be az illető. Lehet, hogy kedves, de engem is zavarna, ha valaki állandóan a nyakamba lihegne. Szerintem normálisan közöld vele, hogy nem akarsz tőle semmit, és legyen szíves hagyjon békén téged. Legyél egyenes, így majd nem mondhatja rád, hogy egy szemét alak vagy.
2018. szept. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Momdd meg neki, hogy nem akarsz tőle semmit, csak barát ...
2018. szept. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem jól csinálod.

Voltam a helyedbe, én akkor kedves voltam a sráccal (pedig nyomult), utána pedig az osztály előtt énekelt nekem, mert azt hitte, azzal hogy kedves vagyok, nyert ügye van. (Pedig semmi jelét nem adtam, mellékesen hozzáteszem)


Utána neki volt nagyobb koppanó.. Szerintem -ha biztos vagy benne, hogy nem játszik nálad a srac- bunkozz vele tovább, és úgy könnyebb lenne elfelejteni téged - nem úgy, mint az én esetemben.. Lassan másfél éve történt, de szegény srác még mindig nem heverte ki, ráadásul osztálytárs..

2018. szept. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ahogy leírtam tényleg bunkónak tűnik, pedig valójában kedvesen próbáltam/ próbálok hozzáállni (pl mikor élőben beszélünk, de ennél semmi több, nem jópofizok meg röhögcsélek vele). És már a tavalyi évben is egy másik pont ugyan ezt játszotta, nem értem miért engem talál be minden idióta. Én idősebb is vagyok náluk egy évfolyammal (0.után sulit váltottam... ez hosszú és végülis lényegtelen a sztori szempontjából), itt nem biztos hogy látszik, de azért én érettebben gondolkozok több mindenben mint ők (itt leginkább a fiúkra értem), osztályból alapból nem jövök össze senkivel, mert utána meg lehet gáz lenne. És nem is a fiatalabbsággal, hanem leginkább az éretlenséggel van bajom, hogy képesek kardozni a teremben meg minden szarságon röhögni vagy a könyvtárost idegesíteni, mint az óvodások... Úgy viselkedik, ez a fiú is, mint egy 2-3.osztályos kisfiú. Ez inkább irritáló és visszatetsző, ez a legnagyobb oka, meg hát a másik, hogy akárhogy is nézzük jól se néz ki, meg nagyon nyomul és mellé még a hallgatózás és belebeszélés is. Amúgy értem amit mondotok, de én meg akarom őt is és magamat is kímélni egy gáz szitutól, a tavalyi is értette a végére, hogy nem fog neki semmi se összejönni velem, talán majd ő is fogja.
2018. szept. 29. 18:46
 9/11 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Mond meg neki kerek-perec akkor, hogy tessék leállni. Persze diszkréten
2018. szept. 30. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na azóta változott a helyzet, eljutott hozzám a csoki, a dobozban volt egy levél amiben leírta, hogy nagyon kedvel meg milyen szép vagyok meg, a kedvességem... Bár igazából sehogy nem viselkedtem vele kedvesebben, mint egy sima ismerőssel. De ezt fentebb már írtam. És ha ez kölcsönös minél hamarabb jelezzek neki vissza meg mit tudom én még miket írt bele, nem olvastam végig. Azóta megtudtam, hogy barátnőm aki vigyázott a csokira, mindig írt neki, hogy mikor adja már oda nekem (mert ő elvitte haza míg beteg voltam). Aztán ma meg azért irogatott neki, hogy na mi történt, barátnőm meg megmondta neki, hogy semmit nem szeretnék tőle. Nekem szülinapom óta szerencsére nem is írt.
2018. okt. 4. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!