Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az hogy nem nézem meg az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy nem nézem meg az üzeneteket tőle szemétség?

Figyelt kérdés
Osztálytársam a fiú, suliban mindig sokat szokott bámulni, ha én beszélgetek vkivel rögtön figyel, hogy miről ha olyan akkor beleszól (pedig senki se kérte) vagy pedig röhög. Szülinapom másnapján meg a padba rejtett egy csokit, meg írt privátba hogy megtaláltam-e... Hetente vagy mikor hogy szintén privátban ír hogy hogy vagyok, kuldje e a hazit, meg tolem kerdezi mi volt, meg 2 lanynak az a keresztneve mint nekem az osztalybol de csak nekem kivant nevnapot is... ezek alapjan arra kovetkeztettem hogy biztos bejovok neki, sot mar masok is kerdeztek hogy miert bamul mindig. Na de en nem akarok semmit, nem is szeretem mint embert se, sokszor mar inkabb irritalo. Na es engem igazabol hidegen is hagy meg az uzeneteirol az ertesites se kell, es elraktam engedelykeresbe. 3 lany tudja az osztalybol akikkel nsgyon joban vagyunk es mindig azt kapom toluk hogy milyen vagyok vele, tenyleg szar alak vagy nem is szar de gonosz vagyok es csunyan viselkedek? Nyilvan elobe ha kerdez valaszolok, beszelunk jehany szot, de csak annyit amennyit nagyon muszaj.
2018. szept. 28. 22:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy törődik veled meg figyelmes és keresi a társaságod miért idióta? ..... Ez a baj, hogy nem tudjátok értékelni a másikat. Nem kell hozzá menni feleségül. Megmondhatod neki őszintén, hogyha neked valami sok, vagy nem tetszik, vagy mit ne tegyen, mit tegyen... Mindezt úgy is meg lehet neki mondani hogy négyszemközt és nem bántóan.
2018. okt. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!