Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ebből lehet valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehet valami?

Figyelt kérdés
Tetszik egysrác akit általános iskola óta ismerek, de csak gimiben keztünk meg ismerkedni. Neki úgy mutatom és mondtam is, hogy olyan, mintha a testvérem lenne. Tegnap elött a sulival voltunk Pesten kirándulni. Lefotózott a buszon és azt le is mentette. Az egész utat el beszélgettük, el poénkodtuk. Amikor szólni akart, akkor mindig meg érintette a karom, a combom vagy barátian a lábamba rugott. Állandóan nézett. Mikor az osztálytársával beszélt akkor rám is rámnézett sokszor, holott én nem társalogtam velük. Mindig kötöszködött, és mikor meg kérdeztem miért akkor azt mondta, hogy incselkedik. Majd az út vége fele előszőr a haverját majd őt kérdezte meg, hogy van-e barátnője és azt mondta van. Majd másnap a suliban kezet emelt rám egy srác, akkor mondta, hogy ha meg ütött volna akkor ő is verte volna meg a haverja is a srácot. Meg kérésnélkül ki kapcsolta a gépem amikor pakoltam a suliban, meg köszöntem és ő csak mosolygott. Ez mit jelenthet ez az egész?

2018. szept. 29. 07:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tetszel neki, próbálj felé te is olyan jeleket küldeni, ami esetleg ezt sugallja:)
2018. szept. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A suliban mindig keresem a tekintetét, a társaságát, de azért tartom a távolságot, mert elmondása szerint van valakije. 😁
2018. szept. 29. 08:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem gondolod, kérdező, hogy Te lehetsz a valakije, csak neked nem vallotta be? Nekem úgy tűnik!

Bár a "barátian a lábamba rúgott" nekem sértő lenne...

2018. szept. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szó szerint rugott belém. Csak, hogy mondjam... Felkeltette a figyelmem, mert épp nem rá koncentráltam, hanem mással beszélgettem.
2018. szept. 29. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!