Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebből valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből valami?

Figyelt kérdés

Elég hosszú sztori, úgyhogy lerövidítem. De így is hosszú. Egy éve a legjobb barátnőm megismerte a fiút, aki tetszik (tetszett) nekem. Neki is nagyon megtetszett, és elkezdett csetelni vele, sokáig flörtöltek, aztán a barátnőm bevallotta. A fiú hitegette, hogy van esélye a dolognak, de két hónap nulla életjel után lekoptatta. A barátnőm kiismerte a fiút, hogy egy idióta f**z, és nekem is csalódnom kellett benne. Viszont most egész nyáron nem láttam a fiút, kezdtem elfelejteni, de egy halloween buliban újra találkoztunk. És sajnos be kellett vallanom magamnak, hogy bizony szeretem, mert ezt már ki merem jelenteni úgy, hogy tudom, egy idióta, de a hibáival együtt is imádom.

Na de amikor még utáltuk őt a barátnőmmel, és próbáltam belőle kiszedni, miért készítette ki a barátnőmet, és itt derült ki, hogy mennyire hülye. Azt mondta, hogy szerinte én is és a barátnőm is nagyon szépek vagyunk, és bocsánat, nem kart ezzel ártani. Eléggé úgy tűnik, hogy neki csak a külső számít, és gyakorlatilag úgy tekint a lányokra mint egy tárgyra.. Azonban élőben nagyon jófej, és minden rossz dolog, ez az egész a neten keresztül folyt, eddig élőben sosem volt konfliktus. Lehet, hogy tetszem neki, de nem tudom, mit csináljak. Később lehet valami köztünk?


2017. nov. 13. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A szöveg alapján nem úgy tűnik, hogy a sráccal lenne a gond, inkább veled lehrt. Miért gondolod azt, hogy azért, mert megdicsérte a külsőtöket még tárgynak tekinti a lányokat?
2017. nov. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 nem írtam le nyilván mindent, és nem ezért gondolom ezt... Konrétan kijelentette, hogy ha egy lány nem szép, még barátként sem mutatkozik vele.
2017. nov. 14. 20:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy jön össze a szépség és a barátság? Barátkozik egyáltalán lánnyal, aki nem szép? Milyen barátság az, ahol valaki nem vállalja a barátját? És pont ő kell neked? Biztos?
2017. nov. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!