Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok ennyire összezava...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire összezavarodva a szerelemtől?

Figyelt kérdés
10.-es lettem. Tavaly eléggé visszahúzódó voltam, nem nyitottam senki felé. A nyáron mindez megváltozott. A suliban úgy vettem észre, hogy az egyik lány évfolyamtársam szemezni akar velem, meg úgy látszott rajta, hogy érdeklődik irántam. Én is megpróbáltam viszonozni ezeket az összepillantásokat stb. Szerelmes lettem. De most annyira összezavarodtam, hogy már mindenre gondolok, hogy ez mind csak véletlen volt, nagyon tetszik tényleg, most hogy észrevettem őt nem tudok másra gondolni, miközben ezt írom ilyen fura érzés fog el, de most minden bátorságom elszállt. Nem hiszem, hogy csak unalomból, vagy viccből csinálta, de már egy éve együtt járunk 2. idegen nyelv órára, csak mint írtam tavaly eléggé rosszul voltam, nem hiányoztak az emberi kapcsolatok. Nem tudom pontosan, hogyan lesz tovább, de nagyon szeretném elmondani neki az érzéseimet, várok a megfelelő alkalomra. Egyébként főleg azért írtam mindezt, hogy kimondjam valahol, erre nagyon jó ez az oldal. Ha valaki tud valami tanácsot, értelmes hozzászólást írni, azt várom. (16/F vagyok)

2018. szept. 29. 20:25
 1/6 anonim válasza:

Ez aranyos!:) hivd el valahova suli utan.

Menni fog!

2018. szept. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! :) Egyébként ez az állapot is igen jó, mert ilyen gyakran, meg sokat még nem tanultam, főleg arra az órára, amire együtt járunk. A héten 2 nap 1.óra a 2. idegenyelv, és mindig ő szokott lenni, aki először odaér, észrevettem, hogy azokon a napokon sokkal könnyebben kelek fel, hogy odaérjek és beszéljek vele, eddig csak a tanárokról meg a háziról, mert kicsit még zavarban vagyok. Egyik nap az történt, hogy annyira koncentráltam, hogy a szemébe nézzek és mosolyogjak, hogy egy kicsit mérgesen néztem rá :c Remélem nem gondolja, hogy mérges vagyok...
2018. szept. 29. 21:01
 3/6 anonim válasza:
Na azóta valami fejlemény?:)
2018. okt. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát köszi az érdeklődést! Se közelebb se távolabb nem kerültem tőle, ez a legroszabb. Egy kicsit feladtam a próbálkozást, majd biztos lesz alkalom arra,hogy közelebb kerüljek hozzá.
2018. okt. 17. 20:15
 5/6 anonim válasza:

Ne várd ki az alkalmat, alakitsd ki te, te vagy a fiu!:)

Semmi nem fog tortenni ha nemet mond, max nem tudja mit veszit, de en szurkolok, hivd el valhova:D

2018. okt. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, meglátom de történtek közben dolgok amik eltérítettek...
2018. okt. 28. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!