Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el azt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el azt a fiút akibe teljesen belezúgtam? Úgy érzem megőrülök a szerelemtől.

Figyelt kérdés
Már egy éve szerelmes vagyok egy fiúba, sajnos ő ezt nem viszonozza (bár a jelekből ítélve eleinte még ő is érzett irántam valamit de már nem), tudom hogy a legjobb ilyenkor elfelejteni, viszont én képtelen vagyok rá. Tudom hogy nagyin sok fiú van még, soknak tetszem is, de valahogy egyikkel sincs meg a kémia, egyszerűen nem illenénk össze. Egyszerűen nem tudok nem rá gondolni, mindenhol őt látom, minden fiúban őt keresem. Már alig várom a sulit, mert idén nagyon sokat kell majd tanulni, legalább elvonja a figyelmemet róla. Bár rosszabb is lesz hogy minden nap látom. :( Még két évig egy suliba fogunk járni, én nem akarom hogy ez az állapot addig kitartson, az kínzás lenne.. Mikor viszonozza majd valaki az én érzéseimet is...? :( 17/l (bocs ha kicsit önsajnáltató voltam)

2017. aug. 21. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van barátnője?
2017. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nincs barátnője
2017. aug. 21. 22:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Szoktatok beszelgetni?
2017. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen, bár régen többet beszéltünk...
2017. aug. 21. 22:26
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Öld meg és ásd el.
2017. aug. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia, én hasonló problémákkal küzdök, csak srác vagyok.


Ha gondolod, beszélgethetünk. :D


17/f

2017. aug. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne felejtsd el.Megkaphatod.Lehet ő még azt se tudja h tetszel neki.Ismerkedj meg vele, beszéljetek sokat, simán össze tudsz jönni vele.Ha más srácoknak tetszel,neki miért ne tetszenél, ebből ítélve biztosan helyes lány vagy:).Majd ahogy jön az iskola keresd meg valami olcsó kifogással és már beszéltek is(erre van pár ötletem ha érdekel).
2017. aug. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ha nem megy máshogy el kell menni másik iskolába.
2017. aug. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem fogom csak miatta otthagyni a sulit xd
2017. aug. 23. 18:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem se felejtsd el. Azt írtad, lehet hogy eleinte tetszettél neki te is, ezek alapján bőven van esély rá, hogy megint így legyen. Elvégre biztos szépnek tart, innentől kezdve bármi lehet. Tudom, hogy pokolian nehéz, de próbáld meg, veszíteni nem veszíthetsz vele. Sosem kéne szégyellni valaki érzéseit, hisz nem tehetünk róla. Ellenben az kellemetlen lesz, ha utólag megbánod, hogy nem próbáltad meg.
2017. szept. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!