Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tini kapcsolatban a lanyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini kapcsolatban a lanyok miert piszkaljak a fiukat?

Figyelt kérdés
Allandoan latom hogy ovatosan pofozgatjak a parjukat, csiklandozzak akaratuk ellenere, es ha a fiu azt mondja hogy legyszives fejezd be, akkor annyit mondanak hogy miert milesz? Es tovabb folytatjak a piszkalodast... Miert vagynak arra hogy a fiuk durvan lefogjak oket, hogy megnyugodjanak ?

2018. okt. 3. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom nálunk ez fordítva van. A barátom szokott engem csikizni, bár én szeretem. Még égebben én szoktam pofozgatni, de már megbántam és le is szoktam róla hiszen szeretem

Ilyen esetről amit te írsz még nem is hallottam amúgy.

2018. okt. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Sosem fogom megérteni. Én ezt fordítva is láttam, hogy a lányt "piszkálja" a srác akarata ellenére, de nem tudom miért csinálják ezt. Talán ezzel provokálják, ugratják egymást, mintha kicsit baráti lenne a dolog.

Én a mai napig nem értem a tini kapcsolatok 80%át. Sokszor úgy érzem nem is szerelmesek egymásba, csak éppen ott voltak mindketten, tűrhetőnek tartották a másikat, s miért ne jönnének össze? S másnap már olyan üzeneteket irogatnak, hogy a másik az élete szerelme stb.

2018. okt. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a volt marátom soha nem pofoztam meg csikizi csikiztem de ő is engem .Nálunk ez ugaratás volt de ha mondta volna hogy be befejeztem volna
2018. okt. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!