Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Történt már veletek ilyen? Ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek ilyen? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Egy srác, akit nagyon jó fiú barátotoknak gondoltatok, szerelmet vallott nektek.
2018. okt. 6. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnőm barátja elköpte, rájöttem hogy "B°szki, de vak voltam eddig!", rákérdeztem.. És azóta nem beszéltünk.
2018. okt. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, nem épp egy, hű de milyen szerelmi vallomás de az akkori fiú barátom egy nap bejelentette , hogy ő neki nagyon tetszek és én hozzá tartozok, előbb vagy utóbb az övé leszek...

Hát hadne mondjam, hogy ez erőteljesen az úgynevezett" WTF??!" Pillanataim közé lett sorolható :D

2018. okt. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. De mivel nekem is tetszett titokban, immár három éve együtt vagyunk
2018. okt. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!