Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kinek volt 11-13 évesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt 11-13 évesen barát/barátnője? Akinek igen az írja le, hogy történt %

Figyelt kérdés
És, hogy mikor volt

2017. máj. 7. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
12 évesen volt valami olyasmi, de igazából ölelés sem volt. Szerintem félt tőlem, mert beszélni is alig mert élőben hozzám. Nem igazán nevezném kapcsolatnak, se semmi hasonlónak. Inkább barátság volt. :D
2017. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne kövesd el azt a hibát mint én.

16F

2017. máj. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

11-13 évesen senki ne akarjon még párt keresni magának.mikor én voltam annyi idős nekünk csak az eszünkbe se jutott nemcis gondoltunk rá.de ma mi van áh.most már az a menő ha már 11 évesen van az embernek párja te jézus atyaúristen mi lesz legközelebb?óvodában kezdenek már el párt keresni vagy mi a rák?

A kérdésre válaszolva nem volt nekem sőt még ugy 20 évesen se volt még barátnőm.se egy találkozoig se egy ölelésig nem jutottam el.

De mégegyszer mondom hogy 11-13 évesen ne akarjon már magának az ember párt azzal még ráér

2017. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12 evesen volt az elso "baratom".Igazabol ez ilyen "uristeeeen vegre szeret valaki,akkor ez tuti orokkel szerelem lesz".Tehat nem neveznem kapcsolatnak,szerelemnek,csak fellangolas,illuzio.Csok,kezfogas,oleles volt(nem tobb!!). Nyari taborban a Balatonon ismerkedtunk meg.Tehetnem visszacsinalnam...
2017. máj. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is volt, mikor 4.-es voltam, az osztálytársam és egyben a legjobb barátom volt a srác, mindig együtt voltunk. Szülinapomra még fülbevalót és gyűrűt is vett nekem, de kézfogásnál és puszinál több nem volt. Igazából inkább én tetszettem neki, mint fordítva, de tényleg a legjobb barátok voltunk, mindenhol együtt ültünk,meg ilyenek. Nem voltak barátnőim (az oviban sem nagyon,mindig a fiúkkal haverkodtam), szóval a fiú barátai voltak az én barátaim is, így sokat voltam velük, de egy idő után én is lányokkal kezdtem barátkozni, és eltávolodtunk egymástól. Ettől függetlenül még mindig jó barátok vagyunk, keveset beszélünk, de ha igen, akkor nagyon jól érezzük magunkat egymás társaságában. Szóval mi sosem illettünk össze igazán, de nagyon jókat nevettünk együtt.... :D
2017. máj. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!