Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kérdezzem meg hogy van e...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg hogy van e esélyem nála?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nem olyan rég ismertem meg és nagyon kedveljük egymást mint barátok. Viszont én már többször belegondoltam hogy mi lenne ha több lennénk mint barátok. Nagyon egyformák vagyunk, mindketten viccesek, érzelmesek, sokat beszélünk (ő beszédesebb picit). Nem vagyok biztos benne hogy tudna e jobban szeretni mint barátot. De ha elutasít és azt mondja hogy csak barátok lehetünk hát.. xD Én akarok neki esélyt adni, nem ő nekem. Mivel még valójában én se tudom hogy hogy hogyan müködne hosszú távra,van pár negatív dolog. De meg szeretném próbálni.Csak nem tudom hogy álljak elé. Holnap kell találkozzunk délután, 60 km re lakik tőlem. De az nem gond hanem nem tudom hogy mennyire tud engem több mint barátnak nézni. Én őt megpróbálnám többnek nézni de nem tudom milyen hosszú távon müködne. Mi a véleményetek?
2018. okt. 6. 21:03
 1/1 Csakvlaki válasza:
Hath szerintem várj még vele a többi jön magától😊
2018. okt. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!