Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek is bunkó volt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is bunkó volt?

Figyelt kérdés
Szóval most szombaton elmentem randizni negyedjére egy sráccal mert három alkalom eddig jónak bizonyult. Most a házukba hívott és otthon volt az édesapja is. Szörnyen kínos volt hogy én egyszer beszéltem a srácnak a saját apámról, hogy milyen, és valahogy ott is feljött róla a szó, és a srác mondta a saját apja előtt hogy nekem milyen szar apám van meg hogy meséljek csak róla. A másik az volt hogy a konyhában főzés volt és az édesapja mondta, hogy nyugodtan megpróbálhatom, de a srác megint elkezdte, hogy én mindent odaégetek meg béna vagyok. Aztán az apja megpróbált velem rendes lenni, és megkérdezte még h mi legyen a reggeli a srác mondta hogy nem kell, egyem meg csak a kiflit amit hoztam. Meg alváskor azt mondta hogy adjam neki oda a nagy paplant mert rajtam úgyis van ruha, és én meg takarózzak azzal a kis lyukacsos pléddel. Az én értékrendem rossz, ha úgy gondolom, hogy azzal a nővel, aki a kiszemeltünk, nem bánunk így?
2018. okt. 8. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem tisztel... Én tuti hagynám az ilyet.
2018. okt. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
87%

Senkivel nem bánunk így lol

Amúgy szerintem azt hiszi a srác, hogy a nőket szarba kell nézni és akkor majd ő lesz a tökös nőcsábász, aki le sem tudja magáról vakarni a csajokat. Remélem, ott hagyod.

2018. okt. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
felejtős :(
2018. okt. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dobd ki, ez nem normális...
2018. okt. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én az első megnyilvánulásánal leleptem volna
2018. okt. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az utolsóval. Az ilyennek nem való barátnő. Ha így mert viselkedni ráadásul az apja előtt otthon, akkor az első három tali hogy lehetett jó?

Kiröhögném az ilyen srácot. Szánalom.

2018. okt. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha negyedik alkalommal máris ott maradsz éjszakára, meg is kaptad a lealázást. Hiszen még nem is ismered!

Elhiszem, hogy régimódi a gondolkozásom, de a mai fiúk is a nem könnyen kapható lányokat szeretik, akit becsülni is lehet! A többi meg felejtős...

2018. okt. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!