Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bunkó voltam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bunkó voltam?

Figyelt kérdés

Nagyjából 5. Osztályos voltam. Egy másik osztályban (szintén 5.-es) volt egy lány akinek tetszettem. (ő sajnos nekem nem annyira. Egyik szünetben megkérdezte hogy van e barátnőm (5.-BEN Bakker) azt mondtam nincs. Majd megkérdezte hogy lehetne-e ő a barátnőm. Ekkor összezavarodtam és azt mondtam igen. Kb 2 hónapig "voltunk együtt" ez idő alatt én igen vonakodtam tőle ő pedig elég komolyan vette ezt az egészet.

Majd egyszer farsangkor táncoltunk és odajöttek a haverjaim és elkezdték kántálni hogy

-Csókot, csókot!

Nem tudtam mit tenni megtörtént. Majd talán egy héttel később megkértem haveromat hogy segítsen szakítani. Szólt neki hogy mit érzek majd vége lett. Most 8.-os vagyok és azóta fuldall a lelkiismeret hogy megbántottam. Szerintetek jól tettem hogy véget vetettem egy viszonzatlan szerelemnek??


2017. nov. 18. 09:59
 1/3 anonim válasza:
Szerintem semmi rosszatt nem tettél. Kicsik voltatok, komolytalanok és felesleges most emiatt örlődnöd főleg, ha komoly sem volt részedről. A lány is már biztos, hogy rég elfelejtette ezt az egészet, elvégre is csak eltelt 3év azóta.
2017. nov. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2017. nov. 18. 11:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyet értek az első válszolóval.
2017. nov. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!