Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátommal 7 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manószerelmem kérdése:

A barátommal 7 hónapja vagyunk együtt eddig minden jó volt de kb 1 hónapja elég fura lett. Tegnap is átmentem hogy segítsen a tanulásban és neki ált telefonozni. Aztán miután hazajöttem picit osszevesztunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit tegyek hogy olyan legyen mint régen? Szerintem már nem szeret.ma is leidegbetegezett,féltékeny vagyok ez tény de van miért.es mondta ma hogy bulizni megy Debrecenbe hétvégén.mit csináljak?
2018. okt. 8. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát beszélj vele. Mást nem tudsz tenni.
2018. okt. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem valami jó hir.

Miért nem mész el te is vele a hétvégén?

Beszéljétek meg vele, legyen egy olyan nap amikor mind2en leültök és megbeszélitek a problémáitokat. Csak ne vesszetek össze. Legyetek őszinték egymáshoz.

Ne mondjon egy fiú egy lányra, akibe szerelmes (ha szerelmes.....) hogy idegbeteg meg féltékeny...

gondolj bele, h mi lesz majd később...

2018. okt. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha már egy srac azt mondja rád hogy idegbeteg.. Szerintem küld el a francba ezért a kretenert nem lenne kár..

Ha pedig tényleg imádod és nem akarsz elmondani róla mert nem gondolta komolyan a sertést akkor beszélj vele, hogy menni akarsz vele,mert ki akarsz kapcsolódni te is picit csak nem mondja azt hogy ne menj vele ha szeret meg

2018. okt. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!