Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy amikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

I am Nephilim kérdése:

Miért van az, hogy amikor messengeren beszélgetünk folyton valamiért összekapunk, de amikor személyesen együtt vagyunk nagyon jól megvagyunk, rengeteget nevetünk?

Figyelt kérdés

Tényleg nem értem, hogy ez micsoda, de szinte mindennap összekapunk valamin a fiúval messengeren (akivel amúgy még nem vagyunk együtt), de amikor már személyesen találkozunk megvagyunk őrülve egymásért, folyton egymáson lógunk, nagyon mutatjuk a szeretetünket. 2-3 napot is eltöltöttem nála és tényleg semmin sem kaptunk össze. Már második hétvégét töltöttem vele és most lesz a harmadik.

Szerintetek ez mi? Vagy másoknál is volt ilyen?



2018. okt. 4. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam is volt az első kaocsolatomnál, engem eleve irritál, hogy telefonon kell beszélnem azzal akit kedvelek, de akkor ez nagyon megmutatkozott nálam. :P
2018. okt. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mert személyesen jobb minden ne beszelgessetek annyit messengeren ott akadhatnak felre ertesek. Míg személyesen nem ott mindig van mosoly a másik félnek úgyis engednie kell döntsd el ki dönt.
2018. okt. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azért is van, mert írásban bátrabbak az emberek, és amit élőben nem mernek elmondani, azt neten írják le.
2018. okt. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért van ez, mert a netes chatelés teljesen ingerszegény. Bármif ír a másik, simán félre lehet érteni, és ez sosem fog kiderülni. Nálam is ez van.
2018. okt. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, valószínűleg tényleg az lehet hogy félre értjük egymást. Nem látjuk az érzelmeket a chatelés mögött.
2018. okt. 6. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!