Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Más is van így ezzel, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így ezzel, mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Szóval én nagyon szókimondó vagyok, és, ha olyan társaság, akiket bírok, elég sokat fecsegek.

Ez nem baj, így szeretnek, okés is minden.

Viszont van egy srác aki tetszik/szerelmes vagyok belé és ő nagyon kedves, édes, és teljesen zavarbajövök tőle, ami azt eredményezi, hogy még többet beszélek, de csupa hülyeséget, sokszor nyelvtanilag helytelen, zagyva mondatokban.

És az a baj, hogy a szókimondóságom itt is érvényesül, és nem győzök folyton bocsánatot kérni, és nagyon rosszul érzem magam ettől. Szegény azt mondja, neki mindegy, nem tudom megbántani, de szerintem ez nem igaz, mert látom rajta, hogy megsértődött.

Nem ilyen durva sértéseket mondok neki, amikről süt, hogy bunkó paraszt vagyok, hanem csak mondok/írok valamit, és utólag vagy magamtól vagy általa jövök rá, hogy mekkora egy balnemiszerv voltam.😅

Szóval van bevált módszer az összevissza fecsegés ellen?

16/l



2018. okt. 9. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodj mielőtt megszólalsz.
2018. okt. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szoktam előtte gondolkodni 😅

Csak van, hogy véletlen kicsúsznak így hangosan a gondolatok a fejemből, és ez így elég gáz 😅

A másik meg, hogy próbálok gyorsan, kevés "öhm-özés" után reagálni, és ebből is szép szóvirágok lesznek 😂😂😅

2018. okt. 9. 16:45
 3/5 anonim válasza:
50%
Te ilyen vagy, ezzel nemigen lehet mit kezdeni. Szerintem nem is illenél össze vele.
2018. okt. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj meg/Próbálj meg lazítani:)


"Nem győzlek tanítani, hogyan csináld:D":D::D:D:D:D:D

2018. okt. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Okés, akkor a kevesebb stresszelés a titok nyitja 😅😅

Megpróbálom 😇😇

2018. okt. 10. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!