Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kell egy ilyen lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell egy ilyen lányt felszedni?

Figyelt kérdés
Annyit tudok róla hogy egy srác 3 szor próbálkozott nála és 3. adszorra sikerült neki felszedni a csajt. A csaj szereti ha küzdenek érte. Jó barátok vagyunk a lánnyal de én többet szeretnék tőle mint barátság. Legközelebbi találkozásunkkor meg akarom próbálni felszedni de férfi módjára. Udvarolni akarok neki férfi módjára mert ő azt szereti. Nem szereti ha ilyen nyálas, romantikus módon próbálom felszedni. Inkább vicces módon, testkontakttal. Pl elkezdem lökdösni, csipkedni meg ilyenek és így ő is elkezd engem és abból a végén csók lesz. Valahogy így képzelem el. Szerintetek?
2018. okt. 10. 00:16
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és igen abba a srácba utána nagyon beleszeretett aki 3 szor próbálkozott. Én már egyszer próbálkoztam a csajnál de nem elég határozottan. Ezek szerint ha ő ilyen tovább kell küzdenem érte és nem szabad feladnom.
2018. okt. 10. 00:19
 2/9 anonim válasza:
Csak hogy jobban értsem a dolgot. Hány éves is vagy? Na és a csaj?
2018. okt. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
18, a lány 16
2018. okt. 10. 01:09
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ööö... különben normális vagy? Szerinted az a férfias udvarlás, hogy lökdösni és csipkedni kezdesz egy lányt? Ha meg szerelmet akarsz vallani, akkor majd szó nélkül állcsúcson pattintod? Remélem vicceltél, ennyire lökött nem lehetsz 18 évesen. Hol nöttél fel, barlangban? Apád rendszeresen üti anyádat?
2018. okt. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem először olvass utána vagy valami hogy mit is lehet udvarlásnak nevezni. Mert ez így elég beteg. Még talán 8-10éves korban értem én. De ennyi idősen.
2018. okt. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ne, ne, ne.. Ne essék félreértés. Ez a lány szereti ha egy pasi folyton piszkálja, szivatja, poénkodik vele (viccből). Nem szeret komoly lenni, folyton nevet mindenen meg szeret nagyon hülyéskedni. Nem komolyra gondoltam. Hanem nevetünk közben, csiklandozni egymást stb, meglököm picit néha séta közben és mondom "már megint részeg vagy" meg ilyenek... Nagyon szeret poénkodni meg jó a humirérzéke :D nem kell egyből komolyra gondolni hogy kilököm a vonat elé meg ilyenek..
2018. okt. 10. 02:58
 7/9 A kérdező kommentje:
Humorérzéke*
2018. okt. 10. 02:59
 8/9 A kérdező kommentje:
A férfias udvarlásban meg arra gondolok hogyha ilyen módon udvarlok neki sose engedem meg hogy ő nyerje meg a párbajt, tudja hogy ki a férfi :D persze nem mindig erről szól az udvarlás. Szoktam mondani neki 1-2 szép bókot is. Odaadom neki a kabátom ha fázik, kinyitom előtte az ajtót. Találkozás után hazaviszem, hazakísérem.
2018. okt. 10. 03:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Aha, szereti ha küzdenek érte, mi? Ebből szokott az lenni, hogy a srác próbálkozik, a csaj meg elutasítja (általában nem egyértelműen, csak célozgatva) és a végén a srác lesz a tapadós szatír, mert kitartóan próbálkozik...

Utálatos viselkedés, de ez már generációk óta így van. Jó lenne, ha a lányok egyértelműen közölnék, ha kár pedálozni és akkor sem húznák az agyát a srácnak, ha érdekli őket.

2018. okt. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!