Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék felszedni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabx2000 kérdése:

Hogyan tudnék felszedni egy 7. osztályos lányt ha nem annyira bír? Leírásban minden benne van

Figyelt kérdés
Próbáltam odamenni hozzá beszélgetni,de nem mertem. Amikor már ottvolt előttem már visszafordultam és inkább leültem és gondolkoztam hogy meg éri e. De hiába mentem oda mindig paráztam. Amúgy miért van az hogy 3nap után dobnak a lányok?
2016. márc. 27. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt a tini párkapcsolatokba kéne kiírnod.
2016. márc. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1-es

Nem olyan biztos az. Mi van, ha a kérdező egy 58 éves vájár?

2016. márc. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
Ez a FELNŐTT kategória!!!!!
2016. márc. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdező,mert te hanyadikos vagy?
2016. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
15 vagyok! nembaj ha 58 éves :) írhat
2016. márc. 28. 22:19
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 58 de Bocsi hogy ide írtam ki de fontos lenne hogy valaki rendes valaszt írjon!
2016. márc. 29. 00:21
 7/7 Etnevel009 ***** válasza:
Ha 2-esben vagytok akkor így kezd el a beszélgetést:Bár ezt neked nem kéne elmondanom,de...És figyelni fog rád.Akár hosszú beszélgetés is lehet belőle!
2016. márc. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!