Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan találkozzak/randizak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találkozzak/randizak egy olyan lánnyal, akivel még nem is találkoztam?

Figyelt kérdés
Nem találkoztam még vele soha se,csal facebook-on van ismerősként nekem.Vannak közös ismerőseink(de egyiköjük se olya,akit valószínűleg tudnék faggatni, hogy találkozni szeretnék vele vagy segítene ezzel kapcsolatba).Ő jelölt be még kb 2 éve. Úgy tudom 2 évvel fiatalbb nálam (vagy másfél),valószínűleg azért jelölt be annó, mert ugyanabba az általános iskolába jártunk, csak én elöbb végztem ott.A profilja alapján nincs barátja és ugyanolan zene kedvelő mint én.Szerintetek mit tudnék csinálni,hogy elkezdjünk beszélgetni és talán arra esély keríteni, hogy randizzunk? Esélytelen?

2018. okt. 11. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj rá. Amikor már elkezdtek beszélgetni, aztán célozgass hogy jó lenne találkozni és ha úgy látod hogy benne lenne hívd el.
2018. okt. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van-e/Lenne-e kedve esetleg találkozni. Szal én szerintem találkozót kérnék tőle; mert így neten nem is annyira lehet beszélgetni; kimerül a beszélgetés, élettelen lesz. De ha nem vagytok már ingerszegény környezetben, és látjátok egymás reakcióit is; pl elmegy egy érdekes kocsi, és erről eszedbe jut egy sztori, és akkor ő meg ráfűz egy újabb sztorit. Tehát, ha vannak látnivalók körülöttetek, sokkal gördülékenyebb tud lenni a beszélgetés; viszont nemtom, mennyire voltatok beszélő viszonyban, de ha tudja ki vagy, akkor talán nem igényel ez az egész olyan sok digitális írkodást. Főleg, ha ő jelölt be.
2018. okt. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem látom őt nap mint nap, mert más iskolába járunk. Egyszer írtam neki,hogy sokat segítene azzal ha egy kérdőívet kitöltene(tesómnak kellet ez egy egyetemes beadandójához,ahol az volt a lényeg hogy minél több ember töltse ki)és hát ott akkor azt mondta, hogy bocsi de nem élne a lehetőséggel. Nem tűnt úgy (szerintem) mintha leakarna koptatni. Egyszer továbbá volt még az, hogy elmentem úgyanarra a koncertre ahova ő de nem találtam meg....
2018. okt. 11. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!