Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha van egy barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiara0403 kérdése:

Mit tegyek ha van egy barátom már több, mint 9 hónapja de amint meglátok egy régi ismerőst akivel egyszer találkoztam és csókolóztunk, valami fura érzésem támad? 17/L

Figyelt kérdés
2018. aug. 6. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Mekkora egy ribi vagy
2018. aug. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem vagyok jelenleg kapcsolatban, de velemi is ez van. Szívem hevesebben ver, vagy mintha egyszer-egyszer kihagyna. Olyan izgulás féle. Számomra, még úgyis, hogy nem jönnék velük össze/nem ismételném meg mindazt ami történt, mondhatni fontosak/különlegesek a számomra. Nem szeretem már őket,de mégsem úgy nézek rájuk mint egy akárkire. Elöntenek az emlékek s olyan kellemetlen helyzetben érzem magam. Nem tudom mennyire normális, de évekkel később is ez van.


Én ennek nem tartok különösebb jelentőséget. A hűségemet nem befolyásolja.

2018. aug. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy a régi ismerősöm szeretem, hanem hogy ő volt az első nagyobb szerelmem és gondoltam lehet ez miatt is. Mivel én tényleg nagyon jól megvagyok a mostani barátommal. Nem tartom magam annak aminek az egyik kommentelő nevezett. Teljesen hűséges vagyok.
2018. aug. 6. 11:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Van róluk emléked és amikor meglátod őket, akaratlanul is előjönnek.

Amíg ezek az emlékek nem "de jó lenne újra!" tipusúak, addig semmi baj.

2018. aug. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy minden rendben van a kapcsolatotokkal? Érzelmileg is?
2018. aug. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na ezért nem kell nekem olyan csaj, akinek volt már előttem barátja. Szerintem normális egyébként, mármint ha ott van, beszéltek és olyan érzés, mintha egy részeddel beszélgetnél. Kedves vagy vele, kicsit törődsz is vele, megértő vagy és elfogadod, DE semmiképpen sem érintenéd meg, vagy csókolnád meg, és egyáltalán nem kívánod őt, sőt, lehet, hogy már egyáltalán nem az eseted. Így szerintem okés.

17/F

2018. aug. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!