Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon esélyes lehet még hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon esélyes lehet még hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Néhány hete rám írt egy fiú, és beszélgettünk egész este, felvett snapchatenis és küldött 2 képet másnap reggel, másnap köszönt nekem a suliban egyszer, és ez óta semmi.

Eltelt 3 hét és azóta sem beszélt velem, de sokszor néz rám/felém (bár én sose merek ránézni hosszabb ideig csak mindig elkapom a tekintetét egy-egy pillanatra)

De sajnos egyre jobban tetszik és nem értem miért csinálta ezt ha nem érdeklem:(


2018. okt. 14. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam ilyeneket csinàlni. Hogy úgy mondjam virágrol virágra szállok. Ez lehet szarul hangzik, de ne éld bele magad annyira. Lehet csak unatkozott, nem volt kivel beszélnie. De azért megpróbàlhatod. Ìrjàl rà
2018. okt. 15. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá de azt meg nem merem😂
2018. okt. 15. 17:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Én lehetségesnek tartom, hogy a srác azt hitte, hogy téged ő nem annyira érdekel, és úgy gondolta, hogy ennyi próbálkozás (bár igaz, nem volt valami sok), ha nem mutatsz semmilyen érdeklődést, akkor hagyja az egészet.
2018. okt. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Erre eleinte én is gondoltam mert igazából a végén véletlenül nem válaszoltam es üzenetre és később gáznak tartottam volna válaszolni (aztán ezt kicsit meg is bántam, de gondolom ha érdekelném nem igazán ezen múlt volna, bár nincs tapadztalatom ilyen téren😄)
2018. okt. 15. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Irjàl neki vmit. Úgysincs semmi veszteni valód ;)
2018. okt. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
1x élsz. Yolo. Es mi lesz ha nemeg mond? Max 2 hétig lesz téma, viszont k3söbb nem fofgod bánni, h elszalaaztottad a lehetős3get.
2018. okt. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen képet küldött? Az sokat elárulna
2018. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!