Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Furcsán viselkedik velem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsán viselkedik velem a tanárom. Szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Mielőtt még írnátok nem képzelem be magamnak. Egyébként lány vagyok... Szerintem szerelmes belém a tanárom amit nem értek mert eléggé nagy a korkülömbség köztünk. Velem olyan furcsán viselkedik a jegyemet is átjavította jobbra. Meg észrevettem hogy folyton enegem bámul amikor orán kívül kérdeztem tőle valamit látom a szemében hogy így mélyen belenéz a szemembe na szóval nagyon furcsa és ez engem eléggé zavar. Szerintetek?

2018. okt. 17. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Ha te tudod akkor miért kérdezed?
2018. okt. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Igen, ”szerelmes” beléd. Csak ő ezt egy picit máshogy fejezné ki. Ha ezt így érted.
2018. okt. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem csak bebeszéled magadnak. Hány éves vagy te és hány éves ő (kb, ha nem tudod pontosan). A tanárok tudnak furcsán nézni, valószínüleg te szoktál nagyon figyelni az órán, ezért szúrt ki téged és mivel látja, hogy érdeklődsz (mármint a tanagyag iránt) ezért tűnhet úgy, hogy kijezetten téged néz.
2018. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem biztos hogy szerelmes beled hanem tetszel neki külsőleg. Az ilyeneket sose értettem. Nekem is volt ilyen tanarom es olyan volt mintha rendesen tamozdulna az egyik osztalytarsamra
2018. okt. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező nézd meg az Ámbár tanár úr c filmet. Onnan megtudod milyen ha egy tanár szerelmes
2018. okt. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!