Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Hogy álltok hozzá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bit123bit kérdése:

Lányok! Hogy álltok hozzá ahhoz a fiúhoz aki birtokol?

Figyelt kérdés
Már nem ez az első esett, mikor olyan fiút látok aki több lánnyal kavar, mindeszt úgy hogy egyik lány se tudd a másikról. Sőt ha valamelyik lányhoz hozzá mer érni egy másik fiú, akkor átmennek agresszívbe, mert nem szeretik ha a saját maguk által birtokolt személy más kezekbe kerül.

2018. okt. 22. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Nem gondoltál még arra, hogy kezeltesd magad? Ez már a sokadik kérdésed a nők birtoklásáról, és nagyon beteges, amit művelsz.
2018. okt. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Nem fogok lemondani a hárememről Erzsi
2018. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1# Nem értem.. Mi az hogy sokadik? Most teszek ki ilyet először..
2018. okt. 22. 21:07
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
ma mér kérdeztél ilyet. ne mondd, hogy több ilyen beteg elme is van itt!
2018. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nyílván nem rólam van szó a kérdésben.. Bár még mindig nem értelek..
2018. okt. 22. 21:20
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Szamomra ez undorito. Ha mar egyszerre tobb lannyal kavargat akkor legalabb tisztazhatna veluk is, hogy bocs de nem komoly kapcsolatot keresek hanem csak kavargatni ezzel azzal.

Sosem ertettem, pedig nekem is van egy par ilyen fiu baratom aki lanyrol lanyra megy minden heten de ezt leszamitva szeretem oket nagyon.

Viszont az hogy egybol agressziv lesz ha mas fiu is akarja maganak a lanyt szerintem egyszeru

Serti az egojat hogy nem csak o letezik minden lany szamara:D

2018. okt. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A csávó a szürke 50-ből 😮
2018. okt. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!