Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ha tetszene egy fiú,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha tetszene egy fiú, de lenne ez a furcsasága, akkor megengednétek neki?

Figyelt kérdés

Sok lánynak tetszem, mások intelligensnek mondanak, jól érzik magukat velem a barátaim, egy szóval könnyen lehet, hogy belém szeret egy lány. Nem is ezzel van a bajom.

Van egy furcsaságom, haj fétisem van. Nem tehetek róla, de ez van. Teljesen oda vagyok a lányok hajáért, de úgy, hogy izgat. Szinte a mániám. Szeretem fésülni a hajukat, de olyasmiket szeretnék kipróbálni még, amikhez nem tudom mit szólnának a lányok.

Konkrétan izgat, hogy egy lány szép haját szagoljam és nyalogassam. Ha a fiú, aki tetszik neked, szeretné a hajad szagolgatni és nyalni, megengednétek? Mennyire ciki ez a fétis? Mit gondoltok erről?

Kort és nemet is írjatok!



2018. okt. 14. 14:03
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem ciki ha nem az eső randin kezdi nyalogatnia hajam .Nekem nincs bajom vele csak azért ne az utcán nyalogassa a hajam .
2018. okt. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én vagyok az első 16l
2018. okt. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Sok lánynak tetszem, mások intelligensnek mondanak, jól érzik magukat velem a barátaim, egy szóval könnyen lehet, hogy belém szeret egy lány. "


Azt kihagytad, hogy szerény is vagy, de még nem késő pótolni.

2018. okt. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kissé nagy az egód, nem gondolod? Egyébként, addig még elmenne a dolog, hogy szereted fésülgetni, meg ehhez hasonlók, de a nyalogatás már elég gáz. Nem is tudom elképzelni, hogy ebben mi olyan izgató.
2018. okt. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az hogy szereted fésülgetni a lányok haját az még nem olyan furcsa.

De a nyalogatás az már elég fura.

2018. okt. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Én kifejezetten szeretem ha birizgálják a hajam :D

Szeretem ha megfésülnek, simogatnak, csak játszanak a hajammal vagy esetleg kezdenek vele valamit (elég hosszú hajam van úgyhogy gyakorlatilag végtelen lehetőséget ad mindenféle fonásra meg ilyesmi).

A nyalogatás elég fura, de nem ez a legfurább dolog a világon úgyhogy szerintem néha-néha még az is beleférne. Szigorúan csak otthon, utcán vagy máshol nem, és nem állandóan mert azon kiakadnék. De csak óvatosan a hajammal mert én magam is nagyon szeretem :D. De ezen kívűl szerintem oké :)

16/L

2018. okt. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, legesleginkább az utolsó válaszolónak ;)
2018. okt. 14. 19:35
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Igen, én szeretem, ha a hajamat fésülik, simogatják. Mellesleg én is imádok beletúrni a fiúk hajába :)
2018. okt. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%

Kedves kérdező, még te sem közölted nemed és életkorod...

Miért nem köszönöd meg a többi választ, csak az utolsót ?

,,Mennyire ciki ez a fétis ? Mit gondoltok erről? ,,

Felteszed a kérdést, a válasz nem tetszik, tehát meg sem köszönöd... (,,mennyire ciki,, <--- hát ennyire)

Ha meg valójában nem is a normális reakciókra vagy kíváncsi a hajszhopkodásról, akkor csak azért tetted fel a kérdést, hogy agyba főbe dicsérd magad ?!

Furcsa... itt nem sokan tartanak intelligensnek.

De megpróbálok együtt érezni veled ;)

Vegyél egy lovat ;) Annak is van haja, lehet fonogatni, erotikusan beletúrkálni, sőt, még szhopkodni is... akár más részét is, ha esetleg kialakulna egy másik fétised ;)

2018. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!