Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az idő mennyi idő alatt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idő mennyi idő alatt gyógyítja be a sebeket? :/

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja szakítottunk az első barátnőmmel. Manapság is eléggé gyakran eszembe jut, néha sírok is még miatta. Sajnos nagyon fáj, hogy gyorsan túl tette magát rajtam. Nehezebben tudok az egyetemre is koncentrálni mellette. Mit kéne tennem, hogy ne kínozzon tovább ez az érzés? 18F

2018. okt. 25. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
keress valamit amit csinálhatsz helyette, más lányokat, vagy valamilyen hobbit, hidd el, egy idő után elmúlik
2018. okt. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
t=s/v, ahol t az idő, s a kapcsolat hossza, és v=c
2018. okt. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Megértelek nekem is ez van a mai napig én 16 éves vagyok de az első barátnőm még mindig a fejemben van úgy hogy már van egy másik


Én azt ajánlom ismerkedj de ne kezd egy új kapcsolatba csak akkor amikor már tényleg úgy érzed én azt mondom menj haverokkal inni egy jót vagy csak simán bulizni egy jót és élvezd az életet :)

2018. okt. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ismerkedj lányokkal. Én úgy tudtam kiszeretni belőle, hogy egy másikba beleszerettem. Elfelejteni kb egy év volt. De örökre emlékezni fogok rá, mint egy emlék, hisz az első volt
2018. nov. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!