Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fejbőrön pirosas folt, korpa...

Fejbőrön pirosas folt, korpa lerakódás a haj tövében, viszeketés mi lehet? Mi gyógyítja meg?

Figyelt kérdés
Már régóta van, több orvos látta. Kénes sampon amit az egyik ajánlott nem használt, teafaolajosat is használtam már. Viszket és ki is sebesedett. Bőrgyógyász csak jövőhéten van.
2018. júl. 31. 10:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Meg mintha kevesebb haj lenne ott.
2018. júl. 31. 10:29
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg seborrheás dermatitis, sajnos nehéz kezelni. Ki kell tapasztalni, nálad melyik sampon válik be.
2018. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Milyen samponok vannak amik jók lehetnek?


Ezek a foltok olyan mintha ki is türemkednének egy kicsit.

2018. júl. 31. 11:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban tudnak segíteni, a nagyobb kozmetikai márkáknak általában van samponja zsíros korpára, pl Eucerin, Vichy, Uriage, La Roche-Posay. Mind elég drága, próbálj meg mintát kérni. A bőrgyógyász valószínűleg tud felírni ezeknél hatékonyabb krémet is.
2018. júl. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Termékminta? Az jó lenne. Több sampont kipróbáltam bosszantó hogy inkább rosszabb lett...

Neked volt ilyesmid?

2018. júl. 31. 11:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Kb 2 hónapja elég rosszul nézett ki a fejbőröm, piros hámló foltok voltak rajta, viszketett, itt-ott sebes is volt, és erősen hullott a hajam. Próbáltam több sampont is, végül Koreából rendeltem egy fejbőrhámlasztót (Lador Scalp Scaling Spa) 3-as csomagban, az nagyjából megoldotta a helyzetet. Most már csak egy enyhe hajhullás maradt.
2018. júl. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Te mertél ilyet rendelni? :) nagyon bátor vagy. Én tartanék attól hogy ki tudja mi van benne, de láttam már efy csomó kozmetikai cuccot pl wishen
2018. júl. 31. 12:57
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nekem eddig kb. 20 féle sampon volt hatástalan, ami kb. lefedi a magyar samponkínálatot. Szerintem itt valami más az ami ezt okozza, nem a sampon.

Én nemsokára az On Guard-ot próbálom ki.

2018. júl. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!