Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Számít ha a lány becéz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít ha a lány becéz?

Figyelt kérdés
Van egy lány akihez erős vonzódást érzek már régóta. Talán mondható szerelemnek is, pontosan nem tudom hogy micsoda. A lényeg annyi hogy osztálytársam, már azon túl vagyunk hogy elmondjam-e neki vagy nem mert megtettem és csúnyán a padlóra küldött. Mára már nagyjából túltettem magam rajta, letöröltem mindenhonnan, az osztályba úgy telnek el napok hogy keresztülnézek rajta mégis ha mondjuk úgy jön ki a lépés hogy meg kell szólítania akkor becéz. Lacinak hívnak és rendszeresen szólít Lacikának. Lenézésből vagy azért csinálja mert azért számíthatok neki ahhoz képest hogy megmondta már hogy nem?

2018. okt. 25. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Becéz? Úgy érted, hogy benéz az ajtón, és elkiáltja magát, hogy CÉ!?


Amúgy annyit jelent, hogy sajnál és bizonyos anyáskodó kedvességet mutat feléd. Megdugni sajnos nem fogod.

2018. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, és igazából be kell látnom azért hogy igazad van
2018. okt. 25. 21:05
 3/4 anonim ***** válasza:

egyszerűen kigúnyol. Ne vedd figyelembe meg ez egy alap szabály hogy osztálytársal nem jövünk össze mert az sosem jól sül el😕 de direkt csinálja mert élvezi.


18/L

2018. okt. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a Lacika nálam is gúnyolás lenne inkább, mint becézés. :D de tökmindegy, Gyurika, Pistike, Janika, ez inkább gúnyolás. :D
2018. okt. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!