Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tesizek ha néz a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tesizek ha néz a kiszemeltem?

Figyelt kérdés
Most éppen 9-es vagyok és az osztálytársam nagyon be jön és úgy mond neki is én és nem merek előtte tesizni mert félek attól hogy be égek előtte mit kéne tennem hogy ne zavarjon hogy néz mert nem bírja ki hogy ne nézzen ezt mondta és így még jobban félek tesizni előtte kérlek segítsetek nekem (ja és még valami nem vagyok kíváncsi arra hogy mi ez óvoda igaz mindenkinek meg van a saját véleménye de legalább normálisan írná le) helyesírási hibákért bocsi.
2018. okt. 28. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Na ide figyelj, én anno ugyanígy voltam, csak én még vörösödő fejjel izzadtam, és még duci is voltam. :D Azóta lefogytam, és úgymond megmutatom, mire vagyok képes tesin. Hidd el ez imponál mindenkinek. Csak lazán és mosolyogj, mégha elesel akkor is! :)
2018. okt. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Mi is azt szeretnénk ha valaki a kérdését normálisan írná le. Dehát nem tökéletes a világ...
2018. okt. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Csak ugrálj, lehetőleg vele szembefordulva. A cicidet akarja nézni, nem azt, hogy mennyire vagy ügyes. Upsz, bocsánat, ha most felébresztettelek az álomvilágból.
2018. okt. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Szolj be neki valami durvat,hogy elmenjen a kedve . Mert amit csinál,nyílt bunkóság. Igaza van az előttem szólónak, a tesis leggings-ben vagy bármiben is légy,a combod és a fenekedet nézi. A pólóban pedig az alatta ugráló melleidet. Semmiképpen sem asszisztálj ehhez,mert közönséges kis nem mondom mi leszel akkor. Sajnálom,ha leromboltam a kis álomvilágod,de ez az igazság m
2018. okt. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem romboltátok le amúgy és amúgy én sem vagyok egy kis alkat 163cm és 58 kiló szóval nem vagyok vékony darab.
2018. okt. 29. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!