Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ma a kiszemeltem megvárt az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma a kiszemeltem megvárt az ajtóba és együtt mentünk fel zenekari próbára és közbe beszélgettünk. De aztóta nem írt. Szerintetek fog vagy én írjak neki? Ötlet?

Figyelt kérdés

2018. jún. 8. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed. Viszont nem érdemes túl sokáig várni, mert valaki elhappolhatja előled; szóval , ha akarsz tőle valamit, és ő nem lép feléd, akkor neked kell a tettek mezejére lépned. Hátha te is tetszel neki.
2018. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*csak mondjuk bátortalan , vagy kell még neki ráhangolódási, felkészülési idő, hogy lépjen feléd.
2018. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*bocsi,mégegy, #1-2 vagyok; azt szeretném még mondani, hogy tehát heteken belül szánd rá magad szerintem , talán minél hamarabb jobb.
2018. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*mármint ugy értem,kezdeményezz te,hívd el valahová.
2018. jún. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm...cask az van hogy én 16 lány ő 19-20 fiú...és valószínleg pestre fog menni suliba...:(
2018. jún. 8. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!