Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok mondani nekem szituác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani nekem szituációkat, hogy hogyan ismerkedjek meg egy bizonyos fiúval?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az iskolában akivel mindig szemezgetek és nemtudom hogyan ismerjem meg. Valami szituációt tudnátok mondani pl olyat, hogy a folyosón véletlenül nekimegyek vagy bármi amivel elindulhat valami köztem és közte?Akár buliban is. Ott miket tudnék csinálni, hogy felkeltsem a figyelmét? Vagy hogy megszólítson? Vagy én őt valami indokkal ami nem rányomulós. Na szóval azt akarom elérni hogy véletlenül ismerjük meg egymást és nem úgy hogy oda megyek hozzá és kifaggatom mindenről.

Esetleg valami jó pofa szöveg amivel hozzá tudnék szólni?

Légyszi ha tudtok segítsetek ötleteket mondani, köszönöm!

17/L



2018. nov. 2. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2018. nov. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszi
2018. nov. 3. 00:18
 3/9 anonim ***** válasza:

1. Na neeeem xddd


Én egyébként azt tudom tanacsolni, hogy ne menj neki "véletlenül", meg semmi ilyesmi dolgot ne csinálj!!!

Ha beszélgetni akarsz vele, menj oda, és kezdj el vele beszélgetni. Mindegy mi a téma, ha tetszel neki akkor minden jól fog alakulni. Ha meg nem... Akkor meg nem mindegy?


Tudom, írni és biztatni könnyebb mint csinálni, na de mégis... Én bízok benned! Csak menj oda, és lépj be a témába akármi van (;

2018. nov. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőddel hívjátok félre; ott még ő is beszélhet helyetted; ha nagyon zavarban vagy; hogy ránéz a fiúra: "Tudnál jönni egy percre?" v "Tudnál félre jönni egy picit egy percre?" v "Tudnál jönni picit félre egy percre légyszi" És akkor utána a barinőd mondja, hogy "Ő itt Xy a barátnőm, nagyon aranyos, kedves csaj, (és nagyon szeretne téged megismerni/veled megismerkedni---ezt a végén nem tudom, kell-e mondani) -so félrehívjátok- ; és akkor közben a barátnőd is végig nagyon bájosan mosolyog, és miután ezt a szöveget elmondta; lelép, és otthagy benneteket. :) Ez pl szerintem jó lehet:)


vagy pl esetleg ráköszönsz, hogy szia, de mondjuk ez talán úgy nem annyira fain, ha mondjuk úgy pl napi szinten találkoztok az iskolában; és akkor na szal; szia, és akkor kérdi h ismeritek-e egymást, és akkor kérdezed, hát nem te vagy az XY-nak a bátyja az Xynak a szombati két héttel ezelőtti bulijából? ---de ez szerintem olyankor nem jó, amikor már látásból jóideje ismeritek egymást. Tehát ez másoknak jöhet be, amikor pl először, másodszor, v 3.adszor találkoztok:)

2018. nov. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Jézusom,csak erre az oldalra ne jöjjek tanácsért....
2018. nov. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4.vagyok,hogy odébbhívni a barátaitól,ha épp a barátai körében van.:)
2018. nov. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6: Te gusztustalan nyomulasra biztatod a kérdezőt,ne tedd . Ennyit amúgy sem ér meg egy idegen pasi.

Kérdező,legyen benne tartás.

2018. nov. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Benned tartás *
2018. nov. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérj segítséget egy leckéhez,hogy oda mész és ezt mondod pl. Szia!Neked megy a ... feladat? Én nem értem eltudod magyarázni?


Vagy mondhatsz valami ilyet is,hogy: Szia!Te mit szólsz ehez a tananyag részhez amit töriböl veszünk?


Esetleg ezt is mondhatod: Te mész ... partijára? Én tuti ott leszek ha lesz kedved néz be jó volna látni tuti te volnál ott a legjobb fej.


Vagy csak mond a legegyszerübbet ezt: Szia! Már egy ideje szemezünk evvel mi a szandékod? Én szivesen meg ismernélek.

2018. nov. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!