Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit tegyek?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Pár hónapja beszélgetek egy lánnyal, teljesen oda vagyok érte. (Viszonozza az érzelmeket) de mintha azt érezném hogy nem érdemelném meg a társaságát?!

Nem érzem magamat késznek, (nem kapcsolatra gondolok) magánéletben vannak olyan "problémák" amelyeket megszeretnék javítani.

Nagyon Szeretek sportolni, jelenleg most a testemet szeretném felépíteni, izomzatot növelni. Meg persze a személyiségemen csiszolni, mert túlságosan érzéketlen vagyok, érzelmetlen. Ezek a gondolatok pedig kihatnak rám.

Alábbiakon szoktam filózni ilyenkor: "Miért pont engem választott? Nem is vagyok hozzá mérten az a nagyon szép legény. Nem értem hogy milyen kéztetést érez irántam?!"


Egyáltalán nem szeretném elsiettetni ezt, nem szeretnék csalódást okozni magamnak, és neki.

Ilyenkor mit kellene tennem?

Mondjam neki hogy ez nem mūködne köztünk?


Nem volt még kapcsolatom soha, eddig egy lány sem keltette fel érdeklōdésemet. Sem szexuálisan, sem sehogyan.



Életkor: 16, és hím (dafuq)



2018. nov. 11. 16:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Késztetés*
2018. nov. 11. 16:58
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez egy annyira bonyolult dolog, hogy ne hallgasd meg senkinek a konkrét tanácsát, mert ismernünk kéne téged, a lányt, a helyzetet és valószínű csak az életed tennénk tönkre ha mi itt pszichológus módjára kezdenénk azt észt osztani.


DE, én azt ajánlanám, hogy menj el pszichológushoz. Nagyon sokat tudnak segíteni. Lelkileg egészséges emberek is járnak pszichológushoz, szóval még véletlenül se érezd magad kínosan emiatt. Egy pszichológus képes megadni neked a megfelelő választ erre a kérdésre és egyéb sok jóságot képes tenni.

2018. nov. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat, teljes mértékben egyetértek veled.

Persze, nem szeretnék pszichológust belevonni ebbe az ügybe, magam szeretném megoldani ezeket a problémákat.

Önbizalomhiányosnak gondolom magamat, pedig sokaknak bejön a stílusom, és nem gondolnak engem kinézetileg unattraktívnak.

Én gondolom ezt magamról (unattraktivitás), és ezzel a problémával nem szeretnék az adott "kiszemelt" személynek csalódást okozni, de legfōképp saját magamnak nem szeretnék.

Tényleg, nagyon szép lány, modellként is könnyen helytállna (vagy csak hormonok beszélnek belōlem) és nem gondolom magamat annak a szép legénynek akire vágyna. Olyan mintha egy illúzió lenne. Engem megszeretne kapni csak lehetséges én hiszem magamat unattraktívnak, én beszélem be magamnak. Avagy "Nem érdemlem meg a szerelmét mert nem tettem le semmit az asztalra azért hogy szeressen."

2018. nov. 11. 17:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vond be. Amúgy egyetértek veled, tényleg önbizalomhiányod van. Könnyen tud segíteni egy ilyen helyzetben a pszichológus és ne ijedj meg, nem kell folyamatosan járnod, elmész elmondod a storyd, tanácsokat ad és ennyi.


Amúgy szerintem ha te is bejössz a lánynak hülyeség lenne, ha csak emiatt elutasítanád és lerombolnád ezt a kölcsönös vonzalmat. Utólag nagyon bánnád. De ez is már egy tanács, ami az én gondolkodásmódomat tükrözi, ami lehet jó utra visz, lehet nem.

2018. nov. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Értékes, megfontolt megnyílvánulás volt ez tōled, egyáltalán nem gondoltam volna hogy gyakorin ilyen személyek is tevékenykednek.

😊

2018. nov. 11. 17:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!