Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért hiszi azt anyukám hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi azt anyukám hogy szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Az egyik fiú osztálytársammal nagyon jóban vagyok, ezért sokat beszélek róla itthon, mert nagyrészt vele töltöm a legtöbb időt. (persze lányokkal is) Anyukám azt hiszi hogy szerelmes vagyok belé. Mivel győzzem meg hogy nem?

2018. nov. 12. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy nem érzel többet iránta, csak vele töltesz sok időt a barátnőid mellett.
2018. nov. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Akkor nem csak én küszködök ezzel a problémával, jeeee...
2018. nov. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki hogy csak dugni szoktatok, nem kell paráznia
2018. nov. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Mit izgat, hogy mit gondol anyukád? Most őszintén, nem tök mind1?
2018. nov. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne is törődj vele, úgy is azt hisz amit akar. Melesleg azt csak te tudod, hogy mit érzel.
2018. nov. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki h nem mindegy az? Nekem is mondogatjak, de 14 eves ismerettseg ez :D 17/f
2018. nov. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!