Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert nem tudok talalni olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudok talalni olyan fiut aki nem dohanyzik?

Figyelt kérdés

Minden srac aki tetszik/ett az dohanyzik/zott es ezt annyira ruhellem.

Legjobb baratnom dohanyzik, es amilyen sracokat ossze szedett egyiksem dihanyzott, es akkor ezen elhondolkozom, hogy egy sracnak aki nem cigizik, nem vissza taszito, hogy a baratnoje de?



2018. nov. 14. 09:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
46%

Jó olvasni a cigarettázókat lenéző, megvető válaszokat... Gondolom nagy részetek ki sem próbálta és a pálya széléről jár a szája! Aki cigizik az már hülye? Hány és hány híres ember cigizik?! Ha tényleg olyan rossz lenne mint amilyennek beállítjátok most őszintén, szerintetek akkor nem annak kéne lennie hogy senki sem szívja?


Én cigizek és a barátnőm nem.


Ha igazán szeretnek akkor úgy szeretnek ahogy vagy! Akár cigizel akár nem!

2018. nov. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
25%
Miért van az , hogy mindig az olyan lányok írják ezt ki akik alapvetően is kis stréberkék és nem mernek fiúhoz közeledni illetve hétvégén és barbiznak ? Szerintem go apácza képző és megleled a lelki békéd. Ámen !
2018. nov. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Aki azt írja, hogy az intelligenciával összefügg annak csak szólok, hogy az egyetemen is dohányoznak, a csoportomba mondjuk csak 2 lány, fiúk nem és nem hülyék, na ehhez mit szóltok? Alkalmi szinten (értsd buli) kb. minden fiú cigizik ebben a korosztályban, ha nem tetszik keresetek valami lúzert, akinek anya megtiltotta... Azzal van baj, aki függő, aki nem bírja ki nélküle és arra veri el a családi kasszát, ezzel egyetértek. Ja és a djarum tényleg nem büdös, csak rohadt drága és külföldről kell rendelni. Mindezeket mondom úgy, hogy már kinőttem ebből.
2018. nov. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#1 válaszolóval értek egyet maximálisan!

33/F

2018. nov. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
A dohányzás csak egy aprócska tünete annak a személyiségtípusnak, amivel az illető rendelkezik, és ami ezer más élethelyzetben is meg fog mutatkozni. Nem akarom osztani az észt, hogy most így jobb-e az élet, vagy amúgy, de egy biztos: Vannak emberek, akiknek más az életfelfogásuk, és nem valók egymás mellé. Ebben kiváló fokmérő ez a dohányzáshoz való hozzáállás rögtön az elején.
2018. nov. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Vegyük szépen sorba:


#11 van ismerősöm, aki dohányzott, most viszont utálja. Én is szivaraztam, mégse tűröm, még a szagát se, hányok tőle.

Az emberek gyakran tesznek dolgokat, amik nem logikusak. A dohányzás káros, ahogyan a drogok, az üdítők s még megannyi minden, az emberek mégis fogyasztják, én sem értem miért, de nonsense.

"Ha igazán szeretnek akkor úgy szeretnek ahogy vagy!" Te még hiszel a mesékben?

Az az anya, kinek férje az évek alatt elhízik, iszik, hanyagolja őt s a gyerekeket, egy jó szava nincs sose, gondolom akkor is a másik fél hallgasson s tűrjön, akkor is, ha neki ez nem jó, csak mert valamikor szerette a másikat? Most nem a nemeken van a hangsúly, ha a barátnőd drogozna, elhízna, hanyagolna akkor se lenne egy szavad? Avagy durvább példa: ha megcsal akkor is tűrnél csendben, mert hát "szereted"?

Az emberek változnak, gyakran nem az az ember van mellettünk akibe anno beleszerettünk, másrészt: senki sem tökéletes, megbeszélni a nemtetszésünket természetes dolog egy kapcsolatban.


#12 ismered a kérdezőt?

Akkor meg miből következtetsz?


#12 külböztessük meg a lexikális tudást a józan paraszti észtől.

A szivarazás káros, ez tény, mint ahogyan az is, hogy semmi olyan haszna nincs, ami megérné az egészséget. Nyugtat? Ugyan!

Tehát: drága, büdös, káros, a fogaid se menekülnek meg, s semmilyen komolyabb pozitív hatása nincs, és az ember mindennek tudatában mégiscsak szivarazik, puszta megszokásból. Ebben ha te kapsz logikát, akkor írd le.


#15 ez nagyon igaz.

2018. nov. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A harmadik pont #13-nak szól, elírtam.


#16 vagyok.

2018. nov. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#16/7 Igazad van semmi pluszt nem ad. Volt valami törés 17 éves koromban akkor kezdtem el , mára ez már 9 éve közben le tettem fél évre , majd vissza. A szagát még én is érzem sokszor a ruhámon ami nem tetszik. A leszokás tünetei a megszokott nyugalmi állapotodhoz képest feszültebb lesz , lobbanékonyabb , ingerültebb ingerek jönnek felszínre, ez az a pillanat amikor nem alkalmas az ember emberi kapcsolatok építésére sőt talán még a meglévő emberek is elmenekülnek . Ha újra megpróbálnám le tenni akkor lehet mér a nikotin rágóval próbálnám .
2018. nov. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Annyi hulyeseget irtak ide..

Az hogy valaki cigizik, semmi koze az agyi kapacitasahoz es a mentalis kepessegeihez.


Raadasul kedves nem tudom hanyadik, kevered az okost az intelligenssel.


Alapjaban nem tudom megmagyarazni, miert zavar ha valaki dohanyzik, mint ahogy azt sem tudom megmagyarazni miert nem szeretem a sotetzold szint.


A masik, hogy nem vagyok se streber meg semmi ilyesmi, de gratulalok neked te ostoba szemely, hogy elore itelkezel meg hasonlok, mert te aztan ismersz engem, hogy milyen vagyok meg hasonlok. Ha ertelmes hozzafuzni valot vagy valaszt nem tudsz adni, akkor kotrodj arrebb.


Szinten a kerdesekre valaszolva, nem itelek en el senkit sem es nyilvan szoba allok olyanokkal aki cigizik, csak szimplan zavar. Es jobban szeretnek olyan fiukkal ismerkedni aki nem cigizik, mert elkerulheto, ugyanis biztos vagyok abban, hogy letezik ugyan ugy normalis es ledves meg intelligens es okos srac aki nem dohanyzik. Persze bizonyos ertelemben szexi tud lenni, viszont taszit engem a cigi szaga mindenhogy, es az ize is, ha eppen a paromat szeretnem megcsokolni

2018. nov. 16. 19:10
 20/20 anonim ***** válasza:
Mikor megismered jobb esetben ugy sem cigizik elotted. En sem szoktam akkor. Kapcsolatban abbahagyom egy darabig, majd dugiba ujra, aztan buliba egyutt mert ott senki nem allja meg. Aztan idovel elnezi a csaj is h csinalod. Es te is elfogod, ne zavarjon.
2018. nov. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!