Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok PESTEN rendes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noname9432 kérdése:

Miért nem tudok PESTEN rendes lányt találni, aki normális párkapcsolatra vágyik, és ráadásul még nem is vagyok csúnya?

Figyelt kérdés
18/F

2018. jún. 3. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
valszeg mert béna vagy...
2018. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Atérzem :D csak én meg normális Pesti sracot nem talalok
2018. jún. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szóval végigjártad mind a 23 kerületet, az összes iskolát, éttermet, szórakozóhelyet, könyvtárat, plázát, mozit, színházat, metrót, buszt stb-t és megszólítottál MINDEN egyes csajt.

Hát sajnállak...

2018. jún. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem! Nem azt mondom, hogy nincs, meg lehetetlen, én tényleg nem értem. Nem vagyok sem félénk sem akadozó beszédű, sem ilyesmi. Hol vannak a rendes lányok? Mindig amikor megyek haza a vonaton vagy akárhol csak olyanokat látok, hogy... Értitek. :D
2018. jún. 3. 15:22
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor vak vagy... nagyon nagyon sok rendes csaj van, csak ki kéne nyitni a szemed...
2018. jún. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor máshol kell ismerkedni. Nem muszáj egy discoban seggrészegen, lehet pl.egy kulturált táncklubban vagy valamilyen sportegyesületben, rajzszakkörön, nyelvtanfolyamon, hangversenyen, akármin, ahova értelmes emberek járnak többségében.

Tömegközlekedésen annyiból valóban nehezebb, hogy az emberek 90%-a fülesezik, telefont nyomkod, netán könyvet olvas, házit ír stb vagy egyszerűen csak hullafáradt.

2018. jún. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Millió helyen lehet.

Ne abból indulj, akik ilyen könnyűvérűek, az ilyenek társaságát keresni se szabad!


Felsorolták felettem is, mindenféle klassz hely van, ahol rengeteg a normális csajszi!

2018. jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont azért, amiért én nem találok normális fiút. A srácok vagy félénkek, és nem mernek kezdeményezni (ezek a normálisak), vagy pedig mernek kezdeményezni, de aki hozzám odajön, az más lányokhoz is odamegy. Szóval fiúk, ne hisztizzetek, hogy nem találtok rendes lányt, hanem nézzetek ki magatoknak valakit, és azért igen is küzdjetek. Máshogy nehezen megy.
2018. jún. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia... :)
2018. jún. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!