Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Tételezzük fel, hogy egy lány szerelmes belétek, aki kedves, aranyos, jó barát, átlagosan néz ki, de ti nem viszonozzátok az érzéseit.

Ez a lány néha megölelt titeket, de csak sulin kívül.

És mivel régóta nem látott titeket, a lánynak hiányoztok, ezért megölel benneteket az iskola folyosólyán/tanteremben, mert örül, hogy végre lát titeket.

Ti mérgesek lennétek, örülnétek, vagy nem érdekelne benneteket?



2018. nov. 16. 23:00
 1/5 anonim válasza:
Engem nem érdekelne. Mármint ő dolga és ha te se bánod.
2018. nov. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Őszintén engem zavarna ha csak úgy random ölelgetnének mások. Ha a barátnőm akkor nincs semmi ellenvetésem, sőt inkább örülök neki, de ha nem barátnőm akkor ne így fejezze ki a szeretetét. Ciki, és kínos helyzetbe hoz engem és saját magát is.
2018. nov. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondtad, hogy jó barát. Na már most az mióta baj, ha egy barátod megölel?
2018. nov. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem. Ez ilyen szokás ma már haverok között 17/f
2018. nov. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem zavarna. És az a gond hogy nekem éppen pont van ilyen lány aki még fel is háborodik hogy most nem ölelt meg és hogy nem szóltam....HÁT GEC'
2019. jún. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!